Skocz do zawartości

Opel Corsa D - wymiana oleju silnikowego


johnyb

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam Opla Corsa D zakupionego na leasing w salonie w listopadzie ubiegłego roku. Zrobiłem nim już 7500 km. Czy powinienem wymienić olej silnikowy? Jeżeli nie to kiedy? Czy muszę to koniecznie robić w ASO? Czy mogę to zrobić u siebie w mieście w rozlewni olejów silnikowych?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz warunki gwarancji prawda? Wymiana oleju 30 000 lub 1 do roku. Przy przebiegu twojej CD to do listopada będziesz miał pewnie15 kkm. Wymiana oleju w serwisie z filtrem i olejem to 169-199zł. U mechanika taniej??? i jak ci wpisze w książkę GW? Jak większe przebiegi to zmieniać olej częściej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w swojej wymieniłem po 3 tyś .. silnik jest na docieraniu, wiec opiłków jest sporo .. lepiej zlac syf i mieć spokój .. potem przy przegledzie może powiedziec, żeby nie wymieniali .. bo wtedy bedziesz miał w miarę świezy olej

tak jak pisze Marcin .. 199 PLN wymiana oleju i wbite w książkę, zawsze do udokumentowania .. choć ludzie na to nie patrzą juz jak kiedyś przy zakupie .. ale to tylko ludzie, którzy sie na tym nie znają .. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasy silnikow na dotarciu zakonczyly sie na polonezach !!!

macie ksiazki serwisowe

dostajecie je z nowymi autami w salonie

wystarczy je otworzyc i przeczytac !!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności