Skocz do zawartości

Astra 1.7 CDTI


Gość henk89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

mam na oku takie autko... http://otomoto.pl/oferta/opel-astra-perfekcyjny-stan-100-oryginal-oplacona-2009-2010-ID6y6vKw.html#69f2c04ff8

 

Czy widzicie w tym ogłoszeniu na pierwszy rzut oka coś niepokojącego?

 

Z góry dziękuję za pomoc i opinie przy ocenie.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiem jedno .. samochodu się ze zdjęć nie kupuję .. trzeba pojechac i sprawdzić.

przebieg jest autentyczny sprawdziłem sobie .. miał dwie kampanie serwisowe .. przy przebiegu 136741 km w dniu 21.04.2015

 

 

Check remaining oil live and program ECM 13-R-047 E150003 - Program engine control module - 15-C-004 Edytowane przez grzes08

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że jadę go sprawdzić dziś, tylko chciałem tak jeszcze przed tym kogoś fachowego dopytać czy na pierwszy rzut oka coś niepokojącego widzi.

 

Co rozumiesz przez "miał dwie kampanie serwisowe .. przy przebiegu 136741 km w dniu 21.04.2015" ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to znaczy, że miał zmieniany software ..

Check remaining oil live and program ECM 13-R-047E150003 - na tzw oil life monitiring .. zmiana sposobu naliczania czasookresu do wymiany oleju

Program engine control module - 15-C-004 - W przypadku zablokowania wentylatora chłodzącego chłodnicy występuje ryzyko wystąpienia zwarcia,

może to spowodować uszkodzenie modułu wentylatora

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok wielkie dzięki.

 

Czy można obawiać się tego co napisałeś odnośnie tego "Program engine control module - 15-C-004" ?

czy jest to coś normalnego?

 

Niestety nie znam się na tym zbytnio stąd moje pytania.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to tylko działa na Twoją korzyść .. wprowadzili działania .. i masz nowy soft .. prawdopodbnie, gdybyś wjechał autem do ASO .. to pierwsze co spradzają czy na te auto są jakieś kampanie .. jezeli sa to sprawdzają co .. i wtedy działają .. czyli wykonują te czynnosci .. dlaczego, ano dlatego, że so do tego zobligowani, bo gdyby sie okazało, że np. coś sie stało a soft nie był wgrany a samochód był u Dilera .. to moga później mieć nieprzyjemności .. a po drugie robia to bo maja za to kasę .. od GMa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zalezy gdzie chłopak jeździ .. ile ma do pracy .. i jak czesto bedzie toczył się po mieście ..

natomiast uważam, że jest to jeden z lepiej spisujacych się silników w tym aucie :) .. ma swoje problemy, ale jezeli jexdzisz normalnie .. to jest i czym pojechać (choc lepsza jest wersja 125KM) i podróż nie kosztuje Cię strasznych pieniedzy .. ale jak jexdzi po mieście i tylko po mieście .. to fakt .. odradzam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności