Skocz do zawartości

P0400 wakumetr


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Biorę się za ten temat konkretnie czy ma ktoś może wakumetr bo to podstawa aby zabrać się za ten układ ew. gdzie można kupić lub pożyczyć ?

W niektórych postach jest coś o przepływomierzu ale nie podejrzewam aby akurat mi padł jak przeczyściłem ten EGR.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Biorę się za ten temat konkretnie czy ma ktoś może wakumetr bo to podstawa aby zabrać się za ten układ ew. gdzie można kupić lub pożyczyć ?

Nie ma problemu kol. slawekwr, Ja taki nabyłem na allegro za 24żł. Kwestia jest tylko czy chcesz z końcówkami i przewodami .Według mnie należy kompletować osobno bo mogą być bezużyteczne. :) A przewód lub złączkę zawsze można dorobić l

 

http://moto.allegro.pl/item291834898_wakuometr_cisnienia_i_podcisnienia.html

 

Ja nabyłem taki tylko że z gwintem na 1/8 i gwint drobno zwojowy ,lepiej trzyma szczelnośc przewodu ,A nabyłem ten przewód w sklepie z artykulami wodno kanalizacyjnymi i armaturą

 

http://moto.allegro.pl/item290856556_miernik_podcisnienia_wakuometr_od_0_do_1_bar.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dzięki za wiadomość i zainteresowanie tym tematem jak kupię i przeprowadzę pomiary napewno się podzielę swoimi wnioskami Pozdrawiam w.s.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zainteresowanie tym tematem jak kupię i przeprowadzę pomiary napewno się podzielę

Napisz jakie ci wyszły wartości .Oczywiście nie zakończ tych pomiarów tylko na pompie :) Tylko na zaworach również http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/rolleyes.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

oczywiście wakuometr już zamówiony będzie w środę myślę że w piątek wezmę się do pomiarów.Kupiłem o zakresie 0-1 /2 %/ błąd czyli powinien być dość dokładny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akresie 0-1 /2 %/ błąd czyli powinien być dość dokładny.

Bardzo dobry :(:lol: Już nikt ci nie wciśnie kitu że walnięta pompa Vac. A koledzy też pewnie skorzystają bo można mierzyć w kazdym modelu nie tylko w Oplu :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

musisz miezyc poprzez trojnik wpiety od pompy do zaworkow :) a i tak to za duzo ci nie powie :(

 

do tego jest specjalna pompka podcisnieniowwa ktora podlaczasz do kazdego elementu osobno i patrzysz czy dziala i czy nie puszcza lewego powietrza :)

 

wystarcza usta - pociagnij ustami powietrze i wyjdzie wszystko :)

 

 

TAKA MALA WSKAZOWKA :lol:

juz sporo osob z forum do mnie przyjezdzalo - nie chce brac kolejnych 50 zl za diagnoze i naprawe rurek :D sprawdzcie ustami szczelnosc rurek :) :) :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

witam

 

mam pytanie do użytkownika Brzoza, bo link który dałeś jest już nieaktualny.

Ta pompka podciśnienia to jest coś takiego:

link

 

bo to kosztuje około 250zł a Ty pisałeś o 25zł.

Czy poprostu znalazłem coś dużo droższego i profesionalnego a da się to sprawdzić takim za 25zł?

Chce sobie sprawdzić te wężyki o których mowa w tym poście, wiec z góry dzięki za podpowiedz i ewentualnie link do tańszej wersji tego urządzonka.

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności