Skocz do zawartości

ABCom, Tech 2


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Mam Tech 2 po polsku ale nie mogę uruchomić modułu pomiarów z interfejsem viakena komunikacja przez RS 232 chodzi .

Chciałem parametry pracy silnika prześledzić co mi doradzicie jaki program aby cgodził z tym interfejsem viakena ABCom ? tylko czy ktoś ma polską wersję lub ew. angielską?

Proszę o pomoc w zamian mogę pomóc przy tech 2

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Bez urazy ale z takimi techami to z daleka od samochodow jesli chodzi o odczyt parametrow :lol:

 

Mowie jaka jest prawda bo tez od tego zaczynalem :D

 

jak na razie wartosc sprzetu ktorego uzywam do diagnostyki jest porownywalna z cena nowej vectry c a i tak to za malo :)

 

czy nie lepiej jechac do serwisu opla :)

 

z niektorymi zafirami sam osobiscie mam problemy z polaczeniem prawdziwym techem :(

 

a tak wogole to goscia ktory nazwal ten swoj badziew za tyle kasy "tech2" powinni powiesic bo ta nazwa jest zastrzezona :)

 

jak chcecie to takie "techy" moge wam po 100zl zrobic :)

 

jak juz rozmawiamy o tanich interfejsach to polecam euroscana z allegro ktorego to kupilem z braku zajecia i musze powiedziec ze jak na swoja cene to jest w stanie zrobic opla na poziomie uzytkownika :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz rozmawiamy o tanich interfejsach to polecam euroscana z allegro ktorego to kupilem z braku zajecia i musze powiedziec ze jak na swoja cene to jest w stanie zrobic opla na poziomie uzytkownika :D

hackie, ale którego :lol: jeżeli możesz to wklej link , bo tam jest ich kilka Na przykład ten.

 

http://moto.allegro.pl/item289560850_interfejs_diagnostyczny_euroscan_auta_europejskie.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na razie wartosc sprzetu ktorego uzywam do diagnostyki jest porownywalna z cena nowej vectry c

TECH2 oryginalny kosztuje jakies 2500 funtow

wiec nieprzesadzaj z cena :lol:

 

sam mam opel scannera i jakos daje rade czytac vectre 2,6

a nie jest to ''normalny'' silnik :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

jesli chodzi o vectre to nadwozie i silnik jest normalne :) problemy sa glownie z zafira :D

 

jesli chodzi o techa za 2500 funtow to powiedz co mozna nim zrobic :) :) :) co najwyzej zdiagnozowac :) :) :) jesli chodzi o progrsmowanie tp mozna zapomniej - komplet z prawdziwego zdazenia kosztuje w granicach 30 - 40 tys :lol:

 

jesli chodzi o euroscana to ja kupilrm do zstesowania tego : http://moto.allegro.pl/item289166630_interfejs_diagnostyczny_euroscan_2007_pl_can_usb.html :) byl jeszcze drozszy ale blututh a ja go nie mialem :(

 

jednak tego osobiscie polecam ze wzgledu np na szyne CAN :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widac nie spotkales 2,6 na swojej drodze :D

 

 

a co do techa za 2500 to mozna nim robic wszystko co w kazdym ASO z nim robia

ja go nie mam na wlasnosc b onie mam takiej potrzeby

ale ma go moj mechanik

bawilem sie tym cudem :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Sorry że tak po nickach ! Gawlak , Brzoza, Hackie !

Powiem szczerze że nie wydan w tej chwili 15000 pln aby kupić Techa 2 bo musiałbym zarejestrować chyba warsztat, aby był tego sens.

Szukam najlepszego rozwiązania powiedzmy do 1000 - 2000 PLN co byście mi poradzili ?

Ten interfejs z can pewnie na przyszłość bo takie samochody to praktycznie dopiero od 2004 roku, myślę że można sobie na razie odpuścić. Co mnie interesuje to przynajmniej to aby można spokojnie analizować sygnały na poszczególnych elementach wykonawczych w samochodzie. Co można zrobić Opel scanerem i jaki do niego interfejs najlepiej kupić ? Tak szczerze to do Suchedniowa to mam 20 min jazdy gdybyś Hackie miał kiedyś wolna chwilę to daj znać chętnie zobaczyłbym ten twój sprzęt, a może coś też razem zrobić aby miało większy sens ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Moze te programy cie zainteresuja :

Scan Tool 1.08 PL Opel Tech2 PL

Multiscanner

Kody błędów ABS -OPEL-VAUXHALL

Programy do testowania interfejsów

 

 

VISA 1.83 PL

Najlepszy program do euroscana. Obsługiwane auta: większość europejskich.

VISA 1.83 PL

 

 

Mam duzo wiecej takich programow jesli cos was interesuje to moge sprawdzic czy cos takiego posiadam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności