Skocz do zawartości

jaka instalacja LPG do Vectry?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam. Mam Vectre 1.8 16 v 98r. Man zamiar zamontować do niej inst. gaz. Jakiej firmy instalacje dobrze współpracują z tym autem. Chodzi o II generacje. Jakich firm się nie poleca? Czy ma to znaczenie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

cześć kolo :mrgreen: załóż sobie wtrysk --4gen będzie git. na drugiej instalce można latać tylko i wyłącznie przy jedno punkcie!!! pozdro i polecam z doświadczenia!!! :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Kiedy zastanawialem sie nad montazem gazu do mojej Astry X20XEV, to gazownicy mowili, ze nie ma problemu z zalozeniem II generacji. Przy wielopunkcie mozna zakladac taka instalke, ale spadek mocy jest chyba dosc znaczny i jest duze prawdopodobienstwo strzalu.

Ostatecznie nie zalozylem gazu, bo ceny benzyny spadly :mrgreen:

Napewno duzo lepszym rozwiazaniem bylby jednak wtrysk LPG.

Nie jestem w stanie polecic jakis instalek II generacji do X18XE.

Kumpel ma w Uno 1,4 Lovato z kompem AL700 i chodzi bez zarzutu przy ustawieniu na tryb sportowy, jednak nie wiem jak to by sie sprawdzalo w Twojej Vectrze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
cześć kolo :mrgreen: załóż sobie wtrysk --4gen będzie git. na drugiej instalce można latać tylko i wyłącznie przy jedno punkcie!!! pozdro i polecam z doświadczenia!!! :wink:

 

Nie jest prawda ze tylko do jednopunktowego nadaje sie II generacja Ja smigam juz 1,5 roku i nic poza wymiana filtrow powietrza i filterka gazu sie nie dzieje. Kiedy zakladalem gaz instalka III gen. byla dosyc droga (ok.4tys.) dlatego zalozylem IIgen. Teraz jednak zalozylbym IV bo ceny spadly i taki koszt to ok.2500 klocka Lepiej zainwestuj i zaloz IV gen. 8)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Witam. Mam Vectre 1.8 16 v 98r. Man zamiar zamontować do niej inst. gaz. Jakiej firmy instalacje dobrze współpracują z tym autem. Chodzi o II generacje. Jakich firm się nie poleca? Czy ma to znaczenie?

 

Proponuje Ci 4 generacje :

 

 

www.necam.pl

 

Proton Sp. z o.o.

Serwis i montaż instalacji lpg:

Stefanów 7A, 95-006 Brójce koło Łodzi

TEL: +48 42 212 34 65, +48 42 212 34 66

FAX: +48 42 212 34 67

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Seba, polecam Ci tylko 4 generacje, nie ryzykuj!! będziesz mial spokój..

2 generacja świetnie sie nadaje do silnika 8-zaworowego 1.6 dla vectry, pozostale tylko 4 gen.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość Anonymous

Ja powiem inaczej.

Czy zdecydowałeś się jaką instalację cgcesz założyć?

Możesz zakładać zwykłą i wtrysk gazu. W omedze 2.0 16V i automacie miałem instalkę II gen. BRC i było ok. Teraz w zafirze 1.8 16V założyłem wtrysk, a dlatego że trzeba iść z postępem i ceny nie są już wygurowane. Ja zapłaciłem 2800 za włoską instalację.

Wybór zależy od ciebie i jaką instalację byś nie zakładał musisz trafić na fachowca aby było ok.

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności