Skocz do zawartości

Opel Vivaro 2.0 CDTI dymi podczas uruchamiania.


Gość JarosPL

Rekomendowane odpowiedzi

WItam,

Przy obecnie panujących temperaturach czyli -2, +6 podczas uruchomienia silnika po dłuższym postoju np. nocy, auto odpala wmiarę lekko tylko dosyć mocno zadymi przez około 8 sekund, teraz pytanie przy jakich temperaturach zaczynają grzać świece żarowe w Vivaro, ewentualnie czego innego można się spodziewać, przebie około 300 tyś km. Poza tym silnik podzczas jazdy zachowuję się normalnie, chodzi płynnie i nie ma problemów z dymieniem.

Po podłączeniu brak błędów, kontrolki wszystkie w normie.

Pozdrawiam

Edytowane przez JarosPL

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozróżniam parę wodną a spaliny. To gesty biały dym. Dodatkowo silnik nie odpala lekko, a temperatura nie jest niska, zastanawiam się co będzie przy -15.

Edytowane przez JarosPL

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz coś do powiedzenia bo jak na razie to wydaje mi się, że nie, a za spam możesz wymierzyć sobie karę.

 

Zadałem konkretnie pytanie od ilu stopni grzeją świece w Vivaro. Wiec w czym masz problem?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze Ty masz problem

raz piszesz tak raz inaczej

wiec prosze zebys sie zdecydowal

wprowadzasz bajzel w swoich wypowiedziach

kare to wymierze ale tobie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam Cię i nie mam zamiaru Cię ocenić, ale nie dziwie się ze masz tyle postów, skoro w jednym temacie o proste pytanie, napisałeś 3 posty spamu. ;)

Twierdzisz, że para wodna to to samo co spaliny wiec na tym powinieneś skończyć porady. ;)

Nie potrafisz udzielić prostej odpowiedzi wiec po co się udzielasz?

Silnik pali w miarę lekko ale nie tak jak powinien.

Zapraszam do ukarania ewentualnie nawet do usunięcia konta bo nie będzie to wielka strata. :)

Ewentualnie zapoznaj się jeszcze z zasadami pisowni, bo "bajzel" to jest patrząc na Twoje wypowiedzi, które nigdy kropki i przecinka nie widziały. ;)

Edytowane przez JarosPL

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rece opadaja

1.nigdzie nie napisalem ze para wodna to spaliny

2.ilosc moich postow to nie twoj interes !!!

btw jestem adminem na tym forum od lat

3.prosilem o sprostowanie

ale sie nie doczekalem

wolisz skakac jak pchla na kocie

w zwiazku z tym temat zamykam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności