Skocz do zawartości

Elektryka, gniazdo zapalniczki.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,
posiadam Corse D z 2008 roku, postanowilem zamontowac maly subwoofer w bagazniku.
Wszystko poszlo w miare zgodnie z planem az do momentu podlaczenia ostatniego kabla REMOTE (plus po stacyjce) ktorego nie umiem w ogole znalezc. W kostce radia wszystko jest na stale 12V, czy przekrecam kluczk czy nie. Dalej w kostce nawiewu po przekreceniu kluczka jest 12V ( 14V po odpaleniu ) po wyjeciu kluczyka jest o dziwo 2V dlatego odpuscilem bo nie chce ryzykowac rozladowania akumulatora. Idac dalej, zaczalem wyciagac gniazdo zapalniczki, tutaj mam ogromny problem, wyciagnalem cale gniazdo do polowy... teraz nie chce sie ani schowac ani calkem wyciagnac.

 

:...:

Ma ktos moze jakis pomysl ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze co to remote podlacza sie do odpowiedniego kabla ale w radiu

to sterowanie wzmakiem

nie napisales nawet do jakiego radia to podlaczasz

mamy zgadywac ??


btw chwila goglowania i masz schemat
http://www.caraudio.com.pl/index.php/artykuly/technika/166-podstawy-caraudio-jak-podczy-wzmacniacz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Adminie... po pierwsze Remote mozna podlaczyc do obojetnie jakiego ''plusa'' ktory po przekreceniu kluczyka ma 12V a po wyciagnieciu 0V nie koniecznie musi byc to Remote z radia. Dlatego chce podlaczyc REMOTE pod zapalniczke.

Niestety nie umiem jej ani wyciagnac ani schowac (tak jak opisalem) moze trzeba ja przekrecic ? sa jakies zaczepy ?

Radio ktore mam to orginalne radio z MP3 (CD 30), ale nic to nie wnosi do tematu, problemem jest gniazdo zapalniczki.

 

 

A co do :

 

 

btw chwila goglowania i masz schemat

 

to klania sie tutaj cztanie ze zrozumieniem:

 

 

Wszystko poszlo w miare zgodnie z planem az do momentu podlaczenia ostatniego kabla REMOTE

 

nie chodzi mi o podlaczenie calej instalacji, tak jak napisalem, 'ostatniego kabla' oznacza ze juz wszystko mam podlaczone, wiec jest to juz zrobione, zostal tylko kabel REMOTE.

Edytowane przez AdrianK

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radio wnosi do tematu to ze robisz rzezbe

gdybys napisal to odrazu

to by nie bylo niedomowien

czytam i wyciagam wnioski z tego co mam przed nosem

a nie tego co TY sobie myslisz

 

podpianie pod zapalniczke przypomina mi magika ktory suba podpial pod tylna lampe

masz skrzynke z bezpiecznikami

od zapalniczki jest 31 o ile pamietam

tam poszukaj i podepnij jesli ma miec to rece i nogi

 

 

 

a co do jej ponownego wsadzenia

to nie chce mi sie szukac

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności