Skocz do zawartości

żarówki


Gość mariusz4553

Rekomendowane odpowiedzi

efekt xenon może być różny bo masz żarówki 4600 K lub 6000K
a może spróbuj Philips White Vision. Identyczny efekt widziałem przy opcji H4 w Jeep Renegate, u mnie są H7 w soczewce i nie ma tego efektu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo są też żarówki niebieskie które mogą dać podobny efekt https://www.google.pl/search?newwindow=1&biw=1525&bih=674&tbm=isch&sa=1&q=h1%2C+h4+h7+blue+vision&oq=h1%2C+h4+h7+blue+vision&gs_l=img.12...100151.113421.0.117099.11.8.3.0.0.0.115.580.7j1.8.0....0...1c.1.64.img..0.0.0.5_o7eJWSa2Y

Sam ich nie testowałem więc nic więcej nie wiem poza tym co można wyczytać w sieci.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mariusz4553

To żeby Mieć Xenon Trzeba mieć lampy z soczewkami ? Inaczej Nie da rady ? I jeszcze pytanie, czy na lampy z soczewkami sa potrzebne spryskiwacze ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wystarczy mieć soczewek. Muszą być odpowiednie reflektory homologowane do ksenonów, spryskiwacze reflektorów i układ poziomowania.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności