Skocz do zawartości

Ocieranie koła


Gość hajaszek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hajaszek

Witam, mam problem gdy z tyłu siedzą dwie osoby lub trzy, przy wjechaniu w dziurę lub na nierównościach o nadkole ociera lewe tylnie koło, problem ten nie występuje gdy jedzie się samemu lub z pasażerem z przodu. Jaka może być tego przyczyna?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

schyl glowke pod tylny zderzak i zobacz czy nie masz peknietej sprezyny z tej strony co ociera

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość hajaszek

dzięki, na pewno to sprawdze, zastanawia mnie jeszcze spalanie, bo na całym baku w trasie i miescie robie około 650km czy spalanie nie jest za duże? i od jakiegoś czasu nawiew zaczął mi piszczeć, tzn raz piszczy raz nie.

Edytowane przez hajaszek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mati ma racje sprezyna do sprawdzenia,moze nie byc zwoju lub wiecej.Jezeli chodzi o nawiew to silniczej pewnie hałasuje.U siebie wyjąłem przesmarowałem i jest ok.

Termostat sprawny?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość hajaszek

no własnie raczej nie, bo nawet przy długiej jeździe temperatura to max 83-85 stopni. jeszcze nigdy do 90 sie nie nagrzał. A przy włączonym ogrzewaniu spada a potem znowu się nagrzewa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wskaznik w corsie , ale w AG nigdy nie ma 90st na zegarach, zreszta temp otwarcia termostatu to 89st.Po jakim czasie ma 85st(ile km)?Mozesz sprawdzic rure od termostau do chłodnicy czy robi sie ciepła przed 83st.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość hajaszek

wczoraj przejechałem jakieś 15km i było 85 stopni. Tylko spalanie mnie dziwi bo niektórzy piszą, że na baku można zrobić nawet ponad 800km.

Edytowane przez hajaszek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności