Skocz do zawartości

Corsa D - co, gdzie, jak i za ile?


Gość honzik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jestem nowy na forum, więc na wstępnie chciałbym się przywitać - witam wszystkich Forumowiczów.

A teraz do rzeczy - chciałbym kupić małe auto, które będzie mi służyło do jazdy w mieście, ewentualnie jakaś podmiejska jazda -przebiegi rocznie około 10 tys. km. Najczęściej będę podróżował sam, rzadko w 2 osoby, Bagażnika dużego też nie potrzebuję. Za to miło byłoby gdyby auto było 5 drzwiowe. Z wymogów, to jedynie klimatyzacja. Z tego, co już zdążyłem wyczytać, to celuję w silnik benzynowy, raczej małej pojemności, ze względu na zniżki OC.

Generalnie podoba mi się Corsa D i wydaje mi się, że to auto będzie spełniało moje wymagania.

Myślałem nad silnikami 1.0 - 1.2. Nie potrzebuję auta z dużą mocą, w mieście i tak większość to podróżowanie na 3-4 biegu z niewielkimi prędkościami. Na auto chciałbym przeznaczyć około do 20 tys. zł. Czy w tej cenie jest szansa na zakup takiej Corsy w dobrym stanie, nie starszej niż 6-7 letniej, z rozsądnym przebiegiem (do 150 tys. km)? Na co zwrócić uwagę przy zakupie? A może coś innego niż Corsa? (choć raczej nie większe).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

honzik, skąd jesteś?

Akurat mam do sprzedania takie auto. Jakbyś był zainteresowany, to pisz. Corsa 5-drzwiowa, rocznik 2010 (1 rejestracja końcówka roku 2010) granatowa, silnik 1.2, z polskiego salonu, 1 właściciel, serwisowana w ASO do końca, bezwypadkowa. Przebieg 155 tys. km. Wyposażenie biedne, ale klimę ma, radio też i felgi 16" : SMILE : Zdjęcia, jeśli byłbyś zainteresowany, mogę zrobić popołudniu.

Edytowane przez herbu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

honzik, skąd jesteś? Akurat mam do sprzedania takie auto. Jakbyś był zainteresowany, to pisz. Corsa 5-drzwiowa, rocznik 2010 (1 rejestracja końcówka roku 2010) granatowa, silnik 1.2, z polskiego salonu, 1 właściciel, serwisowana w ASO do końca, bezwypadkowa. Przebieg 155 tys. km. Wyposażenie biedne, ale klimę ma, radio też i felgi 16" Zdjęcia, jeśli byłbyś zainteresowany, mogę zrobić popołudniu.

Jestem ze Śląska, dokładnie z Katowic. Jeśli auto dobre, to jestem zainteresowany, pod warunkiem, że nie jest na 2 końcu Polski :)

 

 

Raczej tak, ten granat, nie lubię tego koloru.

Kolor jest mi obojętny, byle nie biały i nie srebrny : SMILE : Granat może być.

Edytowane przez honzik

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Najlepsze kolory odrzucasz

Kolor rzecz gustu - jednemu się podobają blondynki, drugiemu brunetki, a trzeciemu rude :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności