Skocz do zawartości

RDS na wyświetlaczu TID.


Gość Jezyna

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Panowie i Panie.
Mam następujący problem:

Astra G, kupiona z 2-ma radiami - oryginał w bagażniku wrzucony i jakieś chińskie badziewie założone przez poprzedniego właściciela. Zmieniłem na oryginalne i nie działa wyświetlanie informacji z RDS na wyświetlaczu. W kostce wszystkie kable sprawne, sprawdzone.
Radyjko to Delco cdr 500.(mój błąd, nie cdr 300 a 500)
Co mogę zrobić? Proszę o rzetelne porady.

Edytowane przez Jezyna

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze co możesz zrobić to oddać na złomowisko.

Mocy ma w czterech kanałach tyle co chińszczyzna w jednym, brak współpracy z kierownicą, a odtwarzanie kaset...podobno wraca moda.

 

Jeśli jesteś jednak innego zdania to sprawdź czy gaśnie data na wyświetlaczu.

Jak gaśnie to zmień tryb wyświetlania z DIGIT 8 na DIGIT 10 (włączony zapłon) wciskając jednocześnie na kilka sekund przyciski 4 i 6 (czasami 3 i 5 )

Jeśli nie gaśnie data na wyświetlaczu to sprawdź czy nie jest przy wtyczce wyświetlacza przecięty przewód.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Mam taki sam problem. Kupiłem radio VDO CDR 500, jednakże po podłączeniu radia TID wyświetla tylko datę i godzinę tak jak było wcześniej. Żadnej reakcji na radio. Co może być przyczyną? Pewien elektronik twierdzi że takie przypadki się zdarzają i że wyświetlacz nie ma włączonej funkcji wyświetlania informacji z radia. I że najlepiej kupić drugi wyświetlacz. Pomóżcie


Cześć Panowie i Panie.
Mam następujący problem:

Astra G, kupiona z 2-ma radiami - oryginał w bagażniku wrzucony i jakieś chińskie badziewie założone przez poprzedniego właściciela. Zmieniłem na oryginalne i nie działa wyświetlanie informacji z RDS na wyświetlaczu. W kostce wszystkie kable sprawne, sprawdzone.
Radyjko to Delco cdr 500.(mój błąd, nie cdr 300 a 500)
Co mogę zrobić? Proszę o rzetelne porady.

Udało Ci się dojść co to było? Ja mam ten sam problem?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem wcześniej - sprawdź przy wyświetlaczu i radiu czy kable nie są cięte.

Zobacz też w radiu czy jakieś styki w gnieździe nie są zagięte,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności