Skocz do zawartości

Głośniki vectra A sedan


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie będę montował radyjko Pioneer KEH-3800R 4x40w

i pech tak chciał chociaż może i lepiej fabryczny głośnik odmówił posłuszeństwa .

czyli czas na wymianę bo nowe radio przyjdzie a nie będzie nawet jak przetestować .

I tu tkwi problem szarego polaka nie wielkie fundusze na audio .

Co byście polecili pod te radio do vectry A sedan .

 

Teraz mam 2 głośniki oryginalne opla tył półka 16tki

i dwa wysoko tonowe na podszybiu i oczywiście nie chcę powiększać otworów cudować coś

tylko jakieś tanie ale w miarę grające głośniczki w oryginalne miejsca.

 

i jaki zrobić tu zestaw :

 

2x tylna półka 16tki + dwa nowe wysoko tonowe na podszybie

czy

2 x 16tki tylna półka + przednie drzwi (jakie wtedy??)+ wysoko tonowe

 

Tył najlepiej 2 drożny czy jak?? nie mam pojęcia jak to rozegrać dyskoteki mi nie potrzeba ale chce żeby to grało czysto i w miarę godziwie aby pieniędzy w błoto nie wyrzucić .

 

Czy mogę zamontować coś takiego na tył i same gwizdki czy to nie wystarczy

 

http://www.allegro.pl/item299829245_glosnik_alphard_lw_65a4_4ohm_faktura.html

 

 

i trzeba dać na tył coś dwudrożnego

 

Z góry dzięki za pomoc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja pisze że kasy mało a Ty mi ze wzmacniaczem i wygłuszaniem drzwi ;) tak to bym najchętniej zrobił no ale niestety na razie coś tańszego muszę ale dzięki za podpowiedź jak będę rozbudowywał audio konkretnie to pogadamy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak maz wstawiac glosniki za 45 zeta

to lepiej zostac przy fabrycznych ;)

 

wstaw najpierw radio i zobacz jak gra na fabryce ;)

u mnei w viki A blaupunkt gra na fabrycznych i daje rade

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lord_wiader

Ten Alphard we free air będzie dawał mniej basu niż seryjne głośniki, w dodatku stłumi średnie pasmo. Jeśli już chcesz kupować coś taniego to kup buszmeny http://www.allegro.pl/item300517163_boschmann_woofer_kick_bass_165mm_gwarancja_12_mies.html

Ale i tak nie czekuj od nich zbyt wiele.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha to spoko sprzedawca od aplhardów tak pięknie opisywał że będzie grało jak bajka ale jakoś zbytnio skoloryzował i wiedziałem że ściema jakaś . dzięki za podpowiedź zastanowię się nad tymi które poleciłeś wiadomo że nie ma się co za wiele spodziewać po 16tkach za taką cenę ale zawsze to już co innego . jeszcze raz dzięki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności