Skocz do zawartości

CO sadzicie o radiu Sunker elite one


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

tak jak w temacie, jest to aktualnie najtanszy produkt na allegro i jak wiadomo pewnie nie najlepszy, ale potzrzebuje do cywilnego użytkowania i nie mam duzych wymagań. Czy ktos ma taki wynalazek, albo słyszał o nim opinie, czy lepiej nie pchać sie w dziadoswto i kupic znanenj marki? W pracy uzywam unteda + antenke hustler i jest okej chociaż też czasami trzaski sa.

 

Duzo nie jezdze swoim autem, wiecej firmówka i poszukuje cos niedrogiego ze średnimi osiagami. Pozdrawiam

 

 

Pamiętaj prosze o interpunkcji/Tajga75

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ja ci powiem tak pierwszy raz slysze o tym radiu..to zalezy oczywiscie jeszce od tego jaka suma pieniedzy dysponujesz ale ja na twoim miejscu nie pchal bym sie w to..ja od 2lat mam Unidena 510 i jestem zadowolony chociaz teraz mysle o jakims radiu z funkcja ASC bo troche denerwuja mnie te szumy i ciagle ich regulowanie..ale jak mowie ja bym polecal cos lepszego typu uniden a wybor nalezy do ciebie..pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

jest filmik na youtube o tym systemie okazuje sie ze nie jest taki cudowny bo wyłapuje mało informacji ale rzeczywiście masz spokój od szumów sam zobacz

 

Poprawiłam ort/Tajga75

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

wiem filmik widzialem, testowali go na radiu President Walker. a co do informacji fakt mniej ich jest ale przy odpowiedniej antenie bedzie ok, a pozatym w kazdej chwili mozesz wylaczyc ASC i przejsc na regulacje manualna http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif. ale dla Ciebie skoro piszesz ze chcesz radio srednich parametrow to polecalbym Uniden 510 XL, koszt to srednio 250 zł a radio jedno z lepszych z klasy sredniej...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gość Anonymous

Witam, radio cb sunker to według mnie jedno wielkie nieporozumienie , owiele lepsza jest onwa .Nie warto się tym zarażać, lepiej wybrać coś innego np.:lafayette .A co do unidena to stracił homologacje w 92r

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Radio, za tą cenę całkiem przyzwoite. Bardzo dobry głośnik, bardzo dobre nadawanie.

Obecnie jednak cenowo bardzo zbliżone do Unidena520 (190,- na allegro) sprawia że jest mało atrakcyjne cenowo.

Uniden 520xl - bark zgodności i dużo gorszy głośnik.

Sunker elite one (two) - jest deklaracja zgodności a ten (two) to taki multistandard sunkera.

Reasumując, radio przyzwoite jak za tą cenę z dobrą modulacją i odsłuchem ale do Unidena 520xl jest trochę daleko.

Kupiłbym oczywiście Unidena 520.

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam Gary, co do tego sunklera to ja mam inne zdanie ,no może na początku to było coś .Ale teraz to większość modeli fabrycznie jest uszkodzona lub krótki czas działania http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/laugh.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Pisałem "jak za taką cenę". Znajomi mają te radia w wersji "two" i tak za bardzo nie ma do czego się czepiać. O usterkach nie słuszałem, może jakaś wadliwa seria. Radio jednak trochę szumi i lepiej działa na Floridzie niż na ML. Na tej ostatniej antenie łapie dużo szumu, ale generalnie można wytrzymać pod warunkiem, że radio ma służyć wyłącznie jako antymisiek.

Uniden 520XL to jakby klasa wyżej a cena prawie taka sama.

Niestety za dobre radio trzeba płacić a te zaczynają się od 500,- w górę.

Ale uwaga i w tym przedziale cenowym można trafić radia złej jakości.

Pozdrawiam

 

Gary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności