Skocz do zawartości

światla dzienne w corsie b??


Rekomendowane odpowiedzi

Gość yuri198600

Mam pytanie chcialbym zalozyc sobie swiatla dzienne w corsie B i mam problem poniewaz chce je umiescic okolo 40 cm od osi pojazdu na wysokosci haka holowniczego w tamtym miejscu wystepuje jakies wzmocnienie pojazdu. mam pytanie jak zdjac zdezak lub to wzmocnienie zeby ulawic sobie dojscie?

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Pewnie będzie podobnie - w Merivce są dwie śruby mocujące pod klapą maski, po dwie mocujące nadkola do zderzaka które też trzeba odkręcić i jakieś od spodu których nie musiałem odkręcać - wystarczało mi odchylenie zderzaka. Po odkręceniu tych od strony nadkoli - trzeba go odciągnąć na zewnątrz żeby wyszedł ze ślizgów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W corsie najgorszy problem jest z listwami którę są przykręcone do błotnika i jednocześnie łapia zderzak. W nadkolu masz zaślepki w których znajdują się nakrętki od listew. Tylko pierwsza śrubka od listwy trzyma zderzak ale trzeba odkręcić przynajmniej dwie żeby odchylić listwę i wyciągnąć zderzak. Pozostałe czynności tak jak w opisie wyżej.

 

[ Dodano: Sob Lut 09, 2008 09:23 ]

ps. teraz jak czytam co napisałeś to dochodzę do wniosku że albo masz hak z przodu samochodu albo chcesz światła dzienne z tyłu samochodu zamontować?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość yuri198600

udalo mi sie juz zamontowac swiatelka. sa praktycznie pod normalnymi swiatlami na obrzerzach jedno kolo haka holowniczego a drugie symetrycznie do niego. jutro postaram sie zrobic fotke to wstawie linke z nia. pozdrawiam.

 

ps.obylo sie bez zdjemowania zderzaka http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

no jak tam udało się? też chciałem coś takiego zamontować, żeby nie jeździć w dzień na św mijania

 

myslalem nad wymianą calych reflektorow przednich na takie z ringami

http://allegro.pl/item541038639_lampy_reflektory_opel_corsa_b_ringi_angel_eyes.html

tylko czarne, bo mam ciemno granatowa karoserie

 

o, cos takiego: http://mstuning.bazarek.pl/opis/165672/opel-corsa-b-lampy-angel-eyes-black.html

 

rozumiem ze w takim zestawie te ringi diodowe beda swiecic jako dzienne, a oprocz tego beda swiatla mijania i "dlugie"?

 

EDIT: aa okej, dowiedzialem sie od sprzedawcy ze ringi NIE spelniaja wymogow swiatel dziennych, wiec coz, zbedny 'tuning', zakup bez sensu

 

 

problemem tylko w tych zestawach ponizej 500zl jest chyba, ze maja manualne sterowanie??? eee, czyli regulacja z kabiny nie bedzie dzialac?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności