Skocz do zawartości

kontrolka air bag i brak pradu w gniezdzie zapalniczki


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam

 

Moj boj z pilotem okazal sie nieskuteczny probowalem go zaprogramowac ale wyglada na martwego podmienialem baterie ale nic to nie pomoglo. no nic poczeka na lepsze czasy.

 

teraz mam taki problem

zabralem sobie cala familie na wycieczke i poprzestawialem sobie fotel pasazera ruszylem go do przodu do tylu gora doł i stalo sie zapalila sie kontrolka od airbagu.

Generalnie jest tak przekrece kluczyk kontrolka gasnie jednak zapal sie z powrotem bo 2 sekundach. Dodatkowo odkrylem ze zapalniczka nie dziala jak i gniazda na akcesroia sprzodu i z tylu oraz po otwarciu drzwi powinny chyba sie palic lampki w drzwiach niestety z jednej i drugiej strony ciemno.

Jakies pomysly ???

pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość huri_khan

poprzestawialem sobie fotel pasazera ruszylem go do przodu do tylu gora doł i stalo sie zapalila sie kontrolka od airbagu.

Gdzieś masz luźne złączki od bocznych poduszek, bo takowe chyba posiadasz, lub napinacze pasów. Dodatkowo może masz zapewne przetarte kable w okolicach ramiona drzwi.

 

Jeżeli chodzi o błąd poduszek to tylko komputer

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kurcze dzisiaj też przestawiałem fotel pasażera i zapaliła się kontrolka poduszki.Sprawdziłem kable ale nic nie zauważyłem.Wtyczki podłączone.

Co do świateł w drzwiach to tylko odblask.Pod nim nie na miejsca na żarówkę.

Diesle były trochę okrojone wyposażeniowo.

 

Może macie jakiś pomysł odnośnie tych poduszek?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość huri_khan

Może macie jakiś pomysł odnośnie tych poduszek?

To co pisałem w poście wyżej sprawdzić przewody pod fotelami

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Sprawdziłem i nie widać żeby coś było nie tak.

Ale sprawdzę jeszcze raz dkoładniej.

sprawdz - prawdopodobnie to jakis brak kontaktu na wtyczkach

ja ostatnio wymianielm sobie filtry i olej oraz plyn hamulcowy

przy okazji poprosile o zerkniecie w te wtyczusie. mechanik chya rozpiol i nawpuszczal jakiegos kontaktu

ruszalem fotelem sadzalm ciezszych i lzejszych na razie ok

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze dzisiaj patrzyłem ale nie bardzo mialem czas i pogoda niezbyt na grzebanie przy autku.

Ale jeśli mówisz że u ciebie zadziałało to muszę sie do tego dobrać.

Tylko ciągle jak nie deszcz to śnieg z deszczem :P

 

[ Dodano: Pon Mar 24, 2008 00:11 ]

Nic nie robiłem i normalnie CUD się stał samo się naprawiło :roll:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
Gość Anonymous

witam ja mam podobny problem odwrocilem fotel pasarzera o 180 st. i teraz po przekreceniu kluczyka kontrolka air bag gasnie ale po chwili zapala sie ponownie sprawdzalem wszystkie wtyczki i kable ale nic dalej poduchy mi nie dzialaja pomożcie moze macie jakis sposoby? pozdrawiam wszystkich

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności