Skocz do zawartości

Kupiłem Opla Vectre 2.2 DTI 2000r ( EDITION 2000 )


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam wszystkich po raz kolejny.

Kupiłem tak jak w temacie napisałem Viki 2.2 DTI 2000r.

Chciałbym się dowiedzieć czy da rade zmienić język komputera na POLSKI ponieważ auto było sprowadzone z niemiec więc jak się domyślacie komputer wyświetla informacje w języku niemieckim za pomoc z góry uprzejmie dziękuje.

 

Aha tak przy okazji na tablicy kontrolek z prawej strony świeci mi sie kontrolka dystrybutora ( pomarańczowa ) czy to oznacza rezerwę w baku ? Przepraszam za takie pytanie ale do tej pory miałem Astrę zwykłą więc nie miałem takich udogodnień.

Jeszcze raz za pomoc dziękuje i pozdrawiam !!

 

 

 

poprawiłem ort. i literówkę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Mam tylko fotki które zrobiłem przy zakupie od przodu i od tyłu. Ale nie wiem po co komu fotki, jak ja zadałem dwa pytania nie zależne od wyglądy auta ale na zycze ok prosze bardzo.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie wiem po co komu fotki, jak ja zadałem dwa pytania nie zależne od wyglądy auta ale na zycze ok prosze bardzo.

Rozumiem :P chciałeś sie pochwalić fotkami w prezentacji samochodu ;) Nic straconego wstaw kilka więcej fotek i będzie OK. Co do pytań to musisz jechać na komputer i tam Tech 2 wgrają ci polski język . Myślę że w twoim roczniku nie będzie problemu chociaż różnie bywa gdzie był produkowany jaki model itp.. .Gdybyś miał wersję anglojęzyczną to słyszałem ze jest problem . Czyli można pokusić się o stwierdzenie, że soft ECU może nie widzieć takiej opcji lub nie zezwoli na wgranie języka polskiego do MIDa Lub go wgra ale po odłączeniu Techa. wraca z powrotem angielski. Co do kontrolki to już w maluchach były również kontrolki rezerwy więc dlaczego by w VB było inaczej. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nei wiem o co chodzi z ta EDITION 2000

To wyszła taka seria pod tym oznaczeniem.Zródła mówią że tylko 2000szt. :) ale czy to jest prawdą :roll: .Należało by je policzyć :):D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

To w takim razie zgłaszam drugą taką :D Mam dokładnie ten model,wersję, silnik, rok, nadwozie i nieco większy przebieg.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tez jestem posiadaczem takiej vectry. Ale nieszczęsliwym posiadaczem poniezam mam z nia same problemy... miesiąc temu wymienialem silnik bo w poprzednim wyleciala dziura w bloku... na wielkosc reki... a teraz po przekladce dalej problemy... obecnie neka nojego opla zapowietrzanie sie... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności