Skocz do zawartości

Astra f Nie działa centralny zamek


Gość Damian5589

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Damian5589

ASTRA F 1996 1.4 44KM

 

CENTRALNY nie seryjny dokładany przez kogoś

Centralny z kluczyka siłowniki na 4 drzwi bez klapy sterowanie sterownikem jakiś chińskim pokazane na zdj poniżej

Piloty 2x sterowanie sterownikiem Carprodect bx40 podłączyłem go jakiś czas temu wd schematu producenta

 

mam pewien problem z centralnym zamkiem działał on dobrze niestety kradł prąd z auta na postoju 

no to zabrałem się do wstepnej diagnozy może jakiś przewód napieciowy dotyka masy lub coś ... sprawdziłem wszystkie siłowniki na krótko podałem im 
+12v i mase nie wiem czy sterownik też takie napiecie podaje podczas zamykania i otwierania nie byłem pewny nie chciałem spalic siłownika w drzwiach ale jednak sie przełamałem i podałem i siłowniki działaja bez zarzutu przewody sprawdzone sa całe winny okazał się sterownik zamka centralnego tylko że ja mam dokładany centralny z kluczyka i z pilota mam 2 sterowniki 1 od kluczyka a drugi od pilotów teraz padł mi ten od kluczyka wygląda on tak :

20190117_145650.thumb.jpg.f521d3327e086c04138216ae5750b686.jpg

 

Teraz jestem pewien że on nie podaje napiecia na siłowniki sprawdziłem miernikiem napiecie dochodzi ale nie podaje go na siłowniki cewki nie przeskakują w nim po nienaciskaniu pilota 

bo sterownik od pilota miałem podłączony do niego właśnie 

 

teraz moje pytanie bo nie chce mi się tego naprawiać czy mogę wstawić ten sterownik od pilotów ? jako główny który by sterował bezpośrednio siłownikami ?  tak aby on sam sterował mi centralnym czy muszę poszukać taki co mi padł jak na zdjeciu ?

 

mam nadzieje że nie namieszałem zbytnio i mnie zrozumieliście jeżeli nie wszystko wyjaśnie jeszcze raz pisałem na szybko przepraszam za błędy 

Pozdrawiam Damian5589

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Damian5589

Edit podłączyłem pod sterownik od centralki pilotów działa bez zarzutu tylko nie mogę podpiac aby działało z kluczyka ale ważne że piloty chodzą jak należy można zamknąć :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności