Skocz do zawartości

Opel Vectra C do oceny ?


Gość wojtek10611

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wojtek10611

Na wstępnie przede wszystkim dzień dobry, gdyż jestem nowy. Przymierzam się do zakupu Opla Vectry C z poniższego linka. Czy możecie mi powiedzieć jak na pierwszy rzut oka wygląda to autko ? Na co zwrócić uwagę przy oględzinach oraz co w kwestii tego czystego licznika ? Czy sprzedający ma coś do ukrycia bo umyty silnik niby dobrze nie wróży ale może jestem przewrażliwiony ? 

 

https://www.olx.pl/oferta/opel-vectra-c-1-8-16v-122km-CID5-IDyCQo3.html#4ec3117939

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wojtek10611 napisał:

przede wszystkim dzień dobry

Witamy się w dziale do tego przeznaczonym.. Zapraszam..

2 godziny temu, wojtek10611 napisał:

w kwestii tego czystego licznika

Czy silnika? Na liczniku ma bardzo mało - 10tys na rok.. Musi ktos sprawdzić ile ma w kompie zapisane kilometrów..

Moja 2007 - ma w tej chwili 240..

2 godziny temu, wojtek10611 napisał:

Czy sprzedający ma coś do ukrycia bo umyty silnik

Zapewne - ja bym nie mył jeśli tylko rosi spod klawiatury - może jeszcze z innych miejsc cieknie? To by trzeba przejechac z 2-3 tysiace, bo tak nie zobaczysz.

Gdybym sie mylił - bardzo fajne autko, nawet bym mu zaraz gaz włożył..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wojtek10611

no ten przebieg też mnie zastanawiał. Ale z tego co rozmawiałem z właścicielem to auto było teściów (facet 4 msc temu zginął na ciężarówce więc strzelam, że jak jeździł w trasy to auto użytkowała żona. Rozrząd wymieniany jakieś 20-30 tyś temu czyli pewnie podczas sprowadzenia auta czyli po przyjeździe do Polski miał jakieś 130 tyś w 2015 roku). Obecnie 4 msc auto stało i nie jeżdżone w ogóle było (nie wiem czy dobre informacje mam ale w takim wypadku jak tak długo stało na pewno klocki i tarcze mogą być do wymiany bo nie wiadomo jak z osadem i rdzą na nich ? ). Co do tego silnika to zdjęcie też jest tak od czapy zrobione niby silnik wygląda na umyty ale może tak naprawdę do zdjęcia tylko obudowa górna silnika, plastiki od akumulatora z wierzchu do zdjęcia są przetarte cholera wie. Gaz oczywiście od razu bym wrzucił po kupnie no tylko pytanie czy wszystko jest okej.

 

edit.

 

I w sumie jeśli bym nawet kupił i pojechał na sprawdzenie do ASO i wyszłoby coś czego nie było przy kupnie (np. ten przebieg niewiarygodny) to w ramach prawa mogę zwrócić auto lub żądać obniżenia ceny w związku z niezgodnością towaru z opisem ?

Edytowane przez wojtek10611

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maniek333

No pewnie, z doświadczenia mojego brata wiem że da się tak zrobić, tylko najlepiej trzeba będzie się wybrać do prawnika.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności