Skocz do zawartości

Co to za część?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Popatrzcie na zdjęcie i część oznaczona strzałką...

 

Dołączona grafika

 

Co to za plastik? Jak się to nazywa? W zakupionej niedawno Zafirce ta część jest popękana, czy można to kupić i wymienić?

 

Będę BARDZO wdzięczny za pomoc.....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawinek

myślę że opcja allegro>zafira>części> plastiki-pewno szybko poszukasz-a może nawet i kolor trafisz :oops:

nazwał bym to listwą

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

podejrzewam że to nie jest drogie... a w Oplu Ci załatwią :oops: i wcale nie będzie to drogie wbrew pozorom

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawinek

Szukam i szukam i znaleźć nie mogę :cry:

hmmm wydaje mi sie że akurat tego nikt nie wystawił ale jak pogrzebiesz trochę to maja porozbierane zafiry na części i na pewno poszukają jakieś flepy ale trza pytać > tel

Często jest dopisek że wiele innych części do zafiry i telefon.Ja w ten sposob parę rzeczy trafiłem.

 

A co do ceny listwy w opel to jestem bardzo ciekaw ile zaśpiewają - podaj jak sie dowiesz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam jak na moje element ten jest osobny, znaczy nie należy do zderzaka bo wystarczy wpisać zderzak zafira tył i popatrzeć na foty , listwe na tylny błotnik znalazłem na allegro , ale tego małego faktycznie niema , radze zadzwonić do gościa co zderzak tylny sprzedaje najlepiej z tego rejonu w którym mieszkasz i zapytać o ten bajer jak sprzedaje zderzak to może to też ma i myśli że sie nie sprzeda wiec albo jeszcze to ma albo spalił w piecu :cry: zawsze jakaś szansa jest zapytać można , a pozatym tak jak koledzy najpierw do sklepu i zobaczyć ile kosztuje bo może lepiej se nową zamówić za 50pln ,przednia pod lampę używka to koszt od 50pln do 80pln powodzenia pozdro

 

[ Dodano: Sro Mar 05, 2008 22:46 ]

witam znalazłem coś takiego nie wiem czy ci odpowiada http://www.allegro.pl/item322647977_opel_zafira_a_listwa_naroznikowa_tylnia_prawa_.html

pozdro :roll:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Zadzwoń sobie pod numer stacjonarny 52 321 6231 - oni mają wszystko do opli i są w porządku - sam sprawdziłem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

witam znalazłem coś takiego nie wiem czy ci odpowiada http://www.allegro.pl/item322647977_opel_zafira_a_listwa_naroznikowa_tylnia_prawa_.html

pozdro :cry:

Tyle, że to jest chyba zielone, a mnie potrzeba czarnego...

 

[ Dodano: Czw Mar 06, 2008 10:18 ]

Zadzwoń sobie pod numer stacjonarny 52 321 6231 - oni mają wszystko do opli i są w porządku - sam sprawdziłem.

 

A wysyłają? Ja mieszkam w Wawie, więc...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności