Skocz do zawartości

uderzenie w brame


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Mialem dzisiaj nieszczesliwy wypadek, uderzylem w brame.

 

Uderzenie bylo w zderzak. Zderzak jest troche popekany. Odlupal sie takze kawalek kierunkowsazu. Zderzak podbil blotnik do gory, jest takze na nim wgniecenie. Zalaczam 2 zdjecia.

 

 

Teraz moje pytania

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

1. Co robic z popekanym zderzakiem?

2. Co z blotnikiem jest 'podbity' do gory i wgnieciony

3. Do kierunkowsazu dokleic odlamki?

4. Zderzak wypadl z zawiasu(widac to na 2 fotce), jak go tam naprowadzic, bo cos nie moge?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając po kolei:

1.zakupić zderzak na szrocie/złomowisku (koszt około 50 zika) lub dać do tzw. spawania plastików(koszt do uzgodnienia z reguły)

2.musisz go dociągnąć i wypchnąć dłoniom(o ile się da w ten sposó:cry: lub wypukać młotkiem gumowym(może popękać lakier i ruda się dostanie) lub zakupić nowy/używany błotnik i dać do lakierowania lub ten zdemontować i dać do blacharza.

3.możesz dokleić ale klejem do plastiku nie super glu czy czymś podobnym bo jeśli ci się rozleje trochę to będzie biała patyna ewentualnie kupić za grosze na allegro białe kierunki.

4.zderzak od strony silnika jest przykręcony na dwie śruby ,żeby go ustawić musisz je poluzować/odkręcić na tyle żebyś mógł wsunąć na powrót w łapę zderzaka(sprawdź czy nie wygieła się lekko w stronę silnika jeśli tak musisz ją trochę podciągnąć)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GmsMetallica

mozna wyprostowac blotnik, bez demontowania(sciagania) go?

na moje tak, mialem podobna sytuacje tylko ja przyrysowalem i wgniotlem bok (wieksza powierzchnia niz ty) w Astrze i klepalem bez sciagania i efekty byl ok, takze ja bym na Twoim miejscu wyklepal delikatnie a reszte zamaskuje zderzak :cry:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem dzisiaj nieszczesliwy wypadek, uderzylem w brame

tadzio89, kol. kokos, juz wszystko powiedział jak zrobić. Nie załamuj się :roll: wszystko da się naprawić 8) Napisz co z bramą stoi czy leży zgięta bidula :cry::)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

klepalem bez sciagania i efekty byl ok

tylko czy ja sie tam dostane od wewnatrz, czym klepac?

 

wlasnie z brama nic :cry:

 

jednak to nie mit, ze ople maja slaba blache :roll:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GmsMetallica

ja klepalem kawalek drewna i mlotek+ delikatne uderzenia, ale mozesz klepac wszystkim co nie odnieksztalci blachy robiac np slady itp

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

kupilem pomaranczowy kierunek, strasznie trudno sie go montuje, gdzies mi srubka z podkladka(ta mocujaca kierunkowsaz) wpadla i dalem sobie spokoj. kierunek nie pasuje do starego, jest za jasny.

 

[ Dodano: Sob Mar 08, 2008 17:40 ]

okazalo sie, ze kierunek, ktory kupilem nie ma odpowiedniego otworu, zeby przykrecic srube, jest za duzy, na oryginalnym kierunku jest dodatkowa blaszka, zeby moc wkreclic srube, tu jej brakuje.

 

Probowac przelozysz blaszke ze starego kierunku? Czy dac nowa srube z nakretka?

 

Zderzak zamontowany jest na tylko 2 sruby (po jednej z kazdej strony)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności