Skocz do zawartości

Woda w bagażniku - Astra H 2006r - kombi 120KM


Gość gabriel81

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Od dłuższego już czasu zbiera mi się woda w bagażniku mojego auta. Dokładnie kapie podczas deszczu z prawej strony po tylnym słupku. Woda zbiera się w takim plastikowym schowku a następnie przewlewa sie i wpływa do koła zapasowego. Rozebrałem ostatnio boczek w bagażniku ( plastiki ) i tył podsufitki ale nie demontowałem całej bo za dużo z tym roboty. Polałem wtedy dach wodą i tak jakby przez wgłebienie w którym umocowane są relingi woda kapała do auta a przy założonym plastiku na słupku po tymże słupku leciało na bok. 

Moje pytanie jest takie, czy może ktoś miał podobny problem i może z tym się uporał? jak są mocowane tam relingi bo nie wiem jak to ugryźć. może jest tam jakaś uszczelka ?

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam!

W dniu 16.04.2019 o 13:01, gabriel81 napisał:

Witam

 

Od dłuższego już czasu zbiera mi się woda w bagażniku mojego auta. Dokładnie kapie podczas deszczu z prawej strony po tylnym słupku. Woda zbiera się w takim plastikowym schowku a następnie przewlewa sie i wpływa do koła zapasowego. Rozebrałem ostatnio boczek w bagażniku ( plastiki ) i tył podsufitki ale nie demontowałem całej bo za dużo z tym roboty. Polałem wtedy dach wodą i tak jakby przez wgłebienie w którym umocowane są relingi woda kapała do auta a przy założonym plastiku na słupku po tymże słupku leciało na bok. 

Moje pytanie jest takie, czy może ktoś miał podobny problem i może z tym się uporał? jak są mocowane tam relingi bo nie wiem jak to ugryźć. może jest tam jakaś uszczelka ?

 

Pozdrawiam

Witam,

rozwiązałeś problem? Ja mam ten sam - woda pojawia sie w schowku, ale wszystko dookoła jest suche, jakby woda kapała do niego pionowo w dół z sufitu. Najciekawsze jest to, że posufitka jak i słupki suche.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.10.2020 o 11:05, jachu1977 napisał:

Witam!

Witam,

rozwiązałeś problem? Ja mam ten sam - woda pojawia się w schowku, ale wszystko dookoła jest suche, jakby woda kapała do niego pionowo w dół z sufitu. Najciekawsze jest to, że posufitka jak i słupki suche.

Niestety nie udało mi się tego rozwiązać, brak czasu a dużo czasu żeby do tego dojść

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności