Skocz do zawartości

ile czujnikow otw drzwi


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

wie ktos moze czy w kadecie '90 1.8i jest 5 czujnikow otwarcia drzwi (4x drzwi + 1 bagaznik) czy moze jeszcze gdzies?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

pod maską nie ma. wstawiałem sobie taki extra (wyłącznik/czujnik) bo przy włączonych światłach świeci się owa lampka cały czas.tak jest w kadettach przynajmniej :cry:. wyłączniki są tylko przy drzwiach i w bagażniku do oświetlania wnętrza bagażnika.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bradley

wie ktos moze czy w kadecie '90 1.8i jest 5 czujnikow otwarcia drzwi (4x drzwi + 1 bagaznik) czy moze jeszcze gdzies?

To zalezy czy masz kadeta przed liftem czy po.

Ja mam przed i czujniki mam tylko w przednich drzwiach. W tylnych w ogole nie byly montowane (zaspawane otwory), a w bagazniku...moze i kiedys byl ale tam nawet lampki nie mam.

 

Jak masz z 90` to powinienes miec na pewno czujniki w drzwiach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

no rzeczywiscie przy masce nie ma bo prawie wszystkie mozliwe punkty sprawdzilem.

 

Kumell lampka powinna gasnac bo kiedy wcisniete sa wszystkie guziki w czujkach przy wszystkich drzwiach to odcinana jest masa, nie chce mi sie wierzyc ze nie da sie jej wylaczyc, posprawdzam wszystko moze porobie dodatkowe jakies blaszki czy cos takiego przykleje w miejsce gdzie guzik sie wciska cos pokombinuje.

 

Kumell masz na mysli taki przelacznik gdzies kolo kierowcy?

 

Dołączona grafika

Niekoniecznie taki ale cos podobnego? Moze wrzucic jakies zdjecie?

 

 

To zalezy czy masz kadeta przed liftem czy po.

Ja mam przed i czujniki mam tylko w przednich drzwiach. W tylnych w ogole nie byly montowane (zaspawane otwory), a w bagazniku...moze i kiedys byl ale tam nawet lampki nie mam.

Raczej po lifcie bo u mnie sa we wsystkich drzwiach lacznie z bagaznikiem.

Lampke w bagazniku mam tak samo pod maska ale nie ma kiedy sprawdzic co z nimi nie tak moze tylko zaroweczki narazie chce sie skupic na tej wewnetrznej lampce bo to wkladanie kluczyka po omacku do stacyjki zaczyna mnie denerwowac a nie bede za kazdym razem wyjmowac kostki zeby ja podlaczyc bo tez to trzeba robic po omacku swiecic sie tez nei moze bo oslepia . Jak mi sie nei uda nic z tym zrobic to sobie moze zamontuje jakies diody ledowe, podlacze je pod przelacznik i gotowe.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bradley

pod maską nie ma. wstawiałem sobie taki extra (wyłącznik/czujnik) bo przy włączonych światłach świeci się owa lampka cały czas.tak jest w kadettach przynajmniej :roll:. wyłączniki są tylko przy drzwiach i w bagażniku do oświetlania wnętrza bagażnika.

Ktora lampka sie swieci? Ta w podsufitce? :cry:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

pod maską nie ma. wstawiałem sobie taki extra (wyłącznik/czujnik) bo przy włączonych światłach świeci się owa lampka cały czas.tak jest w kadettach przynajmniej 8). wyłączniki są tylko przy drzwiach i w bagażniku do oświetlania wnętrza bagażnika.

Ktora lampka sie swieci? Ta w podsufitce? :roll:

Miałem na myśli lampkę od spodu maski-idzie do niej prądziawa która pojawia się w chwili załączenia świateł postojowych/mijania i tak sobie świeci cały czas czyli podświetlanie silnika od góry non-stop hehe :cry: zrobiłem przerwę na kablu zasilającym tą żarówe, wstawiłem wyłącznik w stylu tych co są w drzwiach i teraz jak zamykam maskę to mi nic nie świeci a gdy otwieram to mogę po zmroku na włączonych światłach pogrzebać przy światełku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności