Skocz do zawartości

proszę o pomoc fachowców bo wymiękam


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam

Proszę o pomoc mam taki problem corsa 1.2 91 rok wersja B wymieniałem świece przewody WN sprawdziłem filtr powietrza paliwa wszystko git problem jak odpali auto to na wolnych obrotach jako tako chodzi ale jak dam gaz to spadają obroty dławi się i nie ciągnie jak sprawdziałem na moje nie pali mi na dwa gary iskra jest na wszystkich świecach a na dwóch jak wyciągnę przewody to silnik wogóle nie reaguje co to może być proszę was o pomoc w tej sprawie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daniel GSi

U mnie nie chodzil na jeden gar i to byl wypalony zawor, wiec od razu zrobilem remont, napisz cos wiecej, czy jezdzisz na gazie czy na benzynie no i kiedy ci sie to stalo, w jakich okolicznosciach (ja np. bardzo szybko jechalem- okolo 170km/h i sie wypalil na LPG mi chodzi).

 

[ Dodano: Sob Mar 08, 2008 17:44 ]

A tak wogole to dobrego masz mechanika?? Znajomy? Niech ci zmierzy cisnienie na wszystkich garach

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

U mnie nie chodzil na jeden gar i to byl wypalony zawor, wiec od razu zrobilem remont, napisz cos wiecej, czy jezdzisz na gazie czy na benzynie no i kiedy ci sie to stalo, w jakich okolicznosciach (ja np. bardzo szybko jechalem- okolo 170km/h i sie wypalil na LPG mi chodzi).

 

[ Dodano: Sob Mar 08, 2008 17:44 ]

A tak wogole to dobrego masz mechanika?? Znajomy? Niech ci zmierzy cisnienie na wszystkich garach

nie mam gazu tylko benzyna dziać się tak działo jak pewnego dnia jak wyjechałem ze stacji zalałem paliwo i od tego czasu była lipa...z dnia na dzień wiec nie wiem co może być prędkości nie była zawrotna po już nie dało rady jechać co to może być pomocy........

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daniel GSi

markowa stacja czy prywatna? Jedz do jakiegos dobrego mechanika jak masz jakiegos znajomego niech ci zdjagnozuje, jak na dwa gary nie chodzi to juz niedobrze i szykuj sie na wydatki chyba ze to jaks drobna rzecz ale na to bym nie liczyl, pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

markowa stacja czy prywatna? Jedz do jakiegos dobrego mechanika jak masz jakiegos znajomego niech ci zdjagnozuje, jak na dwa gary nie chodzi to juz niedobrze i szykuj sie na wydatki chyba ze to jaks drobna rzecz ale na to bym nie liczyl, pozdrawiam

Stacja ORLEN. no bez mechanika to się nie obejdzie widzę raczej jakoś drobna sprawa bo z dnia na dzień nie może się rozwalić coś poważnego po nalaniu nawet jakieś dziwnej "benzyny"

może czujnik podciśnienia oleju. Oleju nie bierze wiec czekam na jakieś rady silnik krokowy jest też nowy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DAROMV6

corsa 1.2 91 rok wersja B

czujnik podciśnienia oleju

- :D

"nie pali mi na dwa gary" - rzaczej by gasł na wolnych.

Przy których cylindrach nie widać różnicy po ściągnięciu kabli?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

corsa 1.2 91 rok wersja B

czujnik podciśnienia oleju

- :D

"nie pali mi na dwa gary" - rzaczej by gasł na wolnych.

Przy których cylindrach nie widać różnicy po ściągnięciu kabli?

ale zdarza mu się gasnąć na wolnych różnica tzn jak zdejmę kable nic sie nie dziele na pierwszym od prawej strony i trzecim. a na reszcie jak zdejmie sie kabel to widać że coś sie dzieje.

 

[ Dodano: Nie Mar 09, 2008 08:21 ]

jeśli chciałbym odczytać kody jak mam to zrobić i gdzie czego szukać

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki czytałem to właśnie ale tak jak to zrobić może ktoś łopatologicznie by mi to wyjaśnił bo z bardzo nie wiem

tam jest wszystko bardzo prosto opisane,prościej się chyba nie da, mozesz zerknąć jeszcze tu http://astra.autokacik.pl/diagnostyka.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności