Skocz do zawartości

Silnik 1.8 16v 115KM w astrze


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam prosze powiedzciemi mam zamiar kupic astre 95rok z silnikiem 1.8 16v 115KM czy takie silniki byly montowane seryjnie czy to ktos sobie taki wsadzil????i co sadzicie o tych silnikach prosze o surowe opinie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam prosze powiedzciemi mam zamiar kupic astre 95rok z silnikiem 1.8 16v 115KM czy takie silniki byly montowane seryjnie czy to ktos sobie taki wsadzil????i co sadzicie o tych silnikach prosze o surowe opinie

Serwisowałem taka astre, silnik seryjny ale mało popularny w astrze. Strasznie głośno pracuje i średnio dynamiczny a dość skomplikowany nie polecam...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taki silniczek,nie mam z nim problemów,nie wydaje mi się ze głośno pracuje a i z dynamiką też nie jest żle,wszytko jednak zależy kto, czego oczekuje po tym motorku.jak dla mnie oki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taki silniczek,nie mam z nim problemów,nie wydaje mi się ze głośno pracuje a i z dynamiką też nie jest żle,wszytko jednak zależy kto, czego oczekuje po tym motorku.jak dla mnie oki

Oczywiście w Astrze II to jest już dopracowany ja odniosłem to do posta kolegi gdzie chodzi mu o zakup astr F (I) a tam niesty ten silnik jest jaki jest.

 

Astra II ma taki sam 1.8 16V jak Vectra(moja) silnik śmiga bardzo fajnie i rzeczywiście cichutko... niestety grają tu role mocowania, buda auta, wyciszenia i dopracowanie sterownika itd..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

osobiscie mam taki sam silnik i nie mam do niego zastrzezen i mozna powiedziec ze go goraco polecam. dla mnie jezeli autko na 2 wyciaga 125 km/h to chyba nie jest malo dynamiczny. narzaie lecialem 215 km/h ale jeszcze mial luz pod pedalem gazu i czuje ze 230 polecial by spokojnie. ale faktem jest to ze jest zadko spotykany. ale chyba nie chcesz miec auta z silnikiem ktory maja prawie wszscy czy cos innego. lda mnie jest bomba ten silnik.

 

polecam!!!

 

[ Dodano: Pią Mar 14, 2008 19:56 ]

Oczywiście w Astrze II to jest już dopracowany ja odniosłem to do posta kolegi gdzie chodzi mu o zakup astr F (I) a tam niesty ten silnik jest jaki jest.

 

mam taki sam silnik w ASTRZE F- CABRIO a ona warzy 1600 kg a wiec ma co ciagac ten silnik kolego wystarczy chiptiuning i jest bomba.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiscie mam taki sam silnik i nie mam do niego zastrzezen i mozna powiedziec ze go goraco polecam. dla mnie jezeli autko na 2 wyciaga 125 km/h to chyba nie jest malo dynamiczny. narzaie lecialem 215 km/h ale jeszcze mial luz pod pedalem gazu i czuje ze 230 polecial by spokojnie. ale faktem jest to ze jest zadko spotykany. ale chyba nie chcesz miec auta z silnikiem ktory maja prawie wszscy czy cos innego. lda mnie jest bomba ten silnik.

 

polecam!!!

 

[ Dodano: Pią Mar 14, 2008 19:56 ]

Oczywiście w Astrze II to jest już dopracowany ja odniosłem to do posta kolegi gdzie chodzi mu o zakup astr F (I) a tam niesty ten silnik jest jaki jest.

 

mam taki sam silnik w ASTRZE F- CABRIO a ona warzy 1600 kg a wiec ma co ciagac ten silnik kolego wystarczy chiptiuning i jest bomba.

myślę że z silnikiem jak z kolorem kwestia gustu ja tam wole najbardziej popularne najwięcej części i tanio ale to tak jak pisałem kwestia gustu.

tak samo jak to ze jest głośny.. (przynajmniej jak dla mnie w odniesieniu do astry mojej)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz racje kolego kwestja gustu. ale zastanawia mnie jedno dlaczego tak jestes zrazony do tego silnika???

może nie zrażony pisze swoje wrażenia. Naprawiałem jak już pisałem kiedyś takie autko i czasem nim jeżdżę bo to wóz mojego kolegi. Oboje z nim doszliśmy do wniosku ze jest duzo głodniejszy od mojej F-ki być może dlatego ze jest po dzwonie i brakuje paru wygłuszeń. Dynamika tez była średnia być może ze auto na pewno z kręconym licznikiem i sporo już przeszło...

Poza tym wg mnie nie ma dwóch takich samych aut nawet z tymi samami motorami w tym samym modelu i wyposażeniami. F ke mam z Gliwic z motorem 1.6 8v (od nowości moja) nic przy niej nie robiłem i wbrew opinia nie wychodzą na niej bąble i nie narzekam na kiepski montaż...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Astra F 1.8 16v mam taki sam motor i bez zastrzeżeń do silnika bardzo dobrze sie zbiera a prawda jest że silnik mało znany w asterkach f

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności