Skocz do zawartości

Głosniki tył ASTRA F jakie


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

WItam tak jak w temacie jakie zamontowac w standardowe miejsce z tyłu mojego asterixa tak żeby ładnie grały i nie było dużo przerubekzaznaczam z góry ze nie interesuje mnie wiercenie czy wycinananie dziur w półce i zajmowanie bagażnika tubami chciałbym w miare dobry dźwięk nie jestem melomanem:) z góry dziękuję za pomoc i sugestie POZDRAWIAM

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

wydaje mi sie ze jesli chcesz zamontowac glosniki z tylu to musisz wyciac otwory w półce.

no chyba ze przykrecisz glosniki pod polka do blachy ale to na pewno nie da ci dobrego dzwieku bo muzyka bedzie ci grala w bagazniku a nie w saochodzie.

mozesz szukac fabrycznych glosnikow wyprofilowanych do astry ale to i tak trzeba wyciac otwor.

ja mam zamontowane glosniki o srednicy 13cm, wycinalem dzióry i nie bylo w tym zadnego problemu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam kolega ale ja też mam w aucie miejsce na głośniki po bokach i chodziło mi o to jakie tam powinny byc głosniczki bo sa tylko kable i otwory wygląda to mi na jakieś 10 chciałem w te miejsce bo jednak dziurawienie pólki to tak brzydko wygląda

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

nie napisales do jakiego modelu chcesz ;) ja opisalem moja astre sedan. a jak przygladm sie temu malemu zdjeciu to widze ze jezdzisz HATCHBACK_iem

 

chyba dobrze ci sie wydaje ze 10. ale glowy za to nie dam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

O przepraszam Mój błąd hatchback zgadza sie kolego a nie orientuje sie ktoś czy jakies wieksze tam wejda z małymi pzreróbkami w miejsce fabryczne

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pod tymi plastykowymi boczkami jest miejsce tylko na 13cm, większe nie wejdą- sprawdzałem.

No cóż... z 13cm nie usłyszysz pięknego dźwięku a co dopiero basu... za małe są.

W swojej Aster ce ciągle coś przerabiam w tym zakresie, teraz mam elipsy magnata classic, pięknie grają pod radyjkiem sony f7500, wcześniej miałem i 20cm i gigantyczną skrzynie sony ... Więc proponuję dla jakiegoś efektu dość dobre głośniki w półkę, półkę zrób ze sklejki i obij ją jakimś skóropodobnym materiałem na podkładzie z gąbki, pięknie wygląda i ładnie gra 8)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

szkoda pułki jak już wkładać to lepiej zamiast pułki dać jakąś płytę mdf i do tego głośniki wsadzić efekt będzie nieporównywalnie lepszy wiem bo już tak widziałem i słyszałem i nie niszczysz pułki a potem jak do sprzedaży będzie oryginalna półeczka jak sie patrzy ja tak bende sobie robił tylko teraz przy kasie nie jestem a co do głośników ja bym proponował jakieś magnat-y ,hertz-e , hynix-y, pioneer to tak z wyższej pułki ale jak będziesz dawał np tubę to głośniki na tylną półkę odpadają ponieważ bas będzie je wypychał i będzie kaszaniarsko grało wiem bo mój kolega tak miał jajka w półce i żałował ze powycinał dziury bo to nie grało za dobrze

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

nie niteresuje mnie kolego żadna tuba albo skrzynia ma byc czysto w nmiare ładnie i bez zbednych dziur

Zestaw odseparowany na przód 16cm + tweeter + wyciszenie drzwi matami + dystanse

Jakieś 13cm na tyl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności