Skocz do zawartości

dobre alufelgi?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Chcialbym się dowiedzieć czy te alufelgi bedą pasować do mojego opla astry f.

 

http://www.allegro.pl/item324095422_nowe_felgi_13_4x100_polerowane_honda_opel_seat.html

 

Opel ma chyba ET46 a na aukcji jest ET35. Czy będą pasować do samochodu?

pozdrawiam

 

[ Dodano: Pon Mar 17, 2008 17:00 ]

aaaa... i w ogóle co to jest to ET?

 

[ Dodano: Pon Mar 17, 2008 17:08 ]

te też mi sie podobają???

 

http://www.allegro.pl/item323546213_d103_mb_13_4x100_honda_kia_suzuki_nowe_alufelgi.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opel ma chyba ET46 a na aukcji jest ET35. Czy będą pasować do samochodu?

Opel ma ET 49,a ET to odległość od środka felgi do jej osadzenia na piaście.

Teoretycznie te felgi pasują do twojego,bo raczej nie masz większych zacisków hamulca,które eliminują 13,a poza tym masz 13?

Jest jedno ale.Potrzebne sa pierścienie centrujące ,bo felga ma uniwersalny otwór wewn.Mozesz to dokupić w necie.Mozliwe,że i śruby mogą nie pasować,bo bedzie inny stożek łba,albo za krótkie te twoje oplowskie.

 

ort i literówka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ja mam 13", to w takim razie te alufelgi pasują, tylko trzeba pierscienie centrujące i inne sruby kupić? Podeślesz link do tych pierscieni?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hubi, jeszcze jedno:te felgi będą wystawac na zewnątrz w stosunku do oplowskich o 14 mm.

Wpisujesz w google "pierscienie centrujace " i masz.Nie kupuj niczego na zapas ,bo nawet nie wiadomo jaki rozmiar pierścieni jest potrzebny,a sruby trzeba przymierzyć.

Kpl. nowych srub nie jest tani,ale z pierscieniami stówa ci starczy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość barteklodz

u mnie są 13ki na et33 i spokojnie na dystansach 10mm wchodzą , czyli wychodzi et23 :?:

ale i tak bez dystansów założyłem ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Zrobiłem zdjęcie felg stalowych. Rozmiar 51/2Jx13 ET46, pokazałbym zdjęcie, ale nie wiem jak wrzucić??? Opony oryginalne 175x70x13. Astra F rok produkcji 2000. Jaki jest rozstaw śrub, gdzie szukać? Czy w takim razie nadal te alufelgi pasują?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość robertnet

pasować pasuja ale sorry ale dla mnie to w ogóle bezsens płacic ponad 800 zł i to za 13!!! miałem sam 13 alu w corsie jak kupiłem ale długo nie pojezdziły. jak chcesz to ci sprzedam swoje za 400 zł w super stanie. co do w/w to ja nie jestem przekonany do felg typu "no name".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Wyczytałem, że to ET to odległośc alusa od pisty czyli to nie ma zadnego znaczenia jakie jest ET tylko jest ważne rozstaw śrub czyli w moim przypadku 4x100. A do astry f bez zadnych kombinacji(chodzi mi o jakies odginanie i szpachlowanie) jakie największe felgi wejdą?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

wytłumaczę ci na chłopski rozum: Im mniejsze ET tym bardziej felga wychodzi na zewnątrz auta. Ja mam 15cali ET35 z tyłu i nawet rantów nie musiałem ciąć aby lacie weszły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności