Skocz do zawartości

[CD30 MP3] "Zapamiętaj Wyświetlacz" co kilka sekund


Corss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kupiłem Corsę D i jest tam Radio CD30 MP3 + GID. Ogólnie wszystko działa, tylko jest problem, co 3 sekundy wyskakuje mi napis "Zapamiętaj Wyświetlacz" na sekundę i zajmuje cały ekran i jest to bardzo uciążliwe. OP-COMem chciałem wyłączyć/włączyć zabezpieczenie antykradzieżowe - ale odrzuca mi KOD - tam się podaje ten Security Code z samochodu czy jest jakiś inny do Radia? Da się z tego radia zszczytać jakoś kod jak jest? Ewentualnie jak wyłączyć ten komunikat? Bo poza tym jest wszystko ok. Jakieś pomysły? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności