Skocz do zawartości

Astra H GTC 1.6 czy 1.8?


Gość krystian99

Rekomendowane odpowiedzi

Gość krystian99

Witam. Przymierzam się do zakupu asterki H GTC. Zastanawiam się nad wyborem silnika ( tylko benzynka pod gaz). Na początku miałem chęć na motor 1.6 105 lub 115km, jednak dowiedziałem się, że te silniki nie są tak dobre do gazu. Od kolegi dowiedziałem się, że najlepszym motorem pod gaz jest 1.8 125km ( motor 1.8 140km ma klapy wirowe i inne duperele i ma się co w nim psuć...). Wyczytałem też, że skrzynie 5-cio biegowe są znaczni trwalsze od 6-ścio biegowych.

A Wy co myślicie o aucie Opel Astra H GTC? Jakie polecacie silniki pod gaz, ekonomiczne i trwałe?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności