Skocz do zawartości

Gaźnik


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam, wszystkich mam problem i prosze Was o pomoc!

Otóż moja dziewczyna ma opla kadetta 1988 silnik 1.3 i sprawa jest taka ze gaznik jest do wymiany,a problem taki ze to nie jest zwykly gaznik tylko ma jakis modul. Prosze Was powiedzcie co to za marka gaznika abym mogl poszukac takiego na szrotach! Czy to jest PIERBURG 2e3??

Mam inny gaznik ale podobno nie pasuje bo wychodza z niego 3 kable a nie 5?

Jakiego gaznika mam szukac!

Pozdrawiam i z gory dziekuje za pomoc!

 

poprawiłem tytuł/ andrzej_m55

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
Gość Anonymous

nigdy nie mialem mono wtrysku ... czy czyszczenie to trudna sprawa? ile czasu moze zajac? duzo narzedzi trzeba ?

 

poprawiłem tytuł/ andrzej_m55

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andrzej_m55

nie ma zbytnio roboty jeśli nie rozbierzesz go całkowicie

najważniejsze to dysza powietrza i paliwa i sprawdzić pływak

jeśli w gaźniku jest bembrama to ją sprawdź bo często lubi być strepiała i wówczas źle chodzi silnik

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

wyczyscilem gaznik ...troche syfu bylo, ale nie az tak strasznie ... nie rozkrecalem go do ostatniej srubki. jedynie to co najwazniejsze ... najgorzej zasyfiona byla rurka ktora wychodzi przy korku wlewu oleju (na zdjeciu strzalka) i idzie do filtra powietrza i gdzies do gaznika .... sporo majonezu bylo i zero przeswitu

 

Dołączona grafika

 

 

a teraz pytanie ...co to jest za gaznik ?? czy ktos wie ??

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andrzej_m55

to jest kolego monowtrysk :lol:

 

[ Dodano: Czw Mar 05, 2009 18:00 ]

a co się dzieje że chciałeś czyścić :lol:

tu jedną z najważniejszych rzeczy jest silniczek krokowy ładnie go widać na środkowym zdjęciu tam gdzie wychodzą te kabelki

a zaraz w prawo to ERG na ostatnim zdjęciu w lewym dolnym rogu

jak coś to pytaj bo tak jest najlepiej właśnie ze zdjęcia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andrzej_m55

lord_wiader, jak tylko zobaczyłem zdjęcia to jak bym widział mój silnik :lol:

a jeszcze chciałem koledze Radex, powiedzieć że ma instalację gazową 1 generacji a krokowiec na wężu to atrapa :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

no on nie jest wogole podlaczony ten krokowiec atrapa ...

 

silnik w papierach mam 1,3 a co jest wlozone to nie wiem .... jak na 1,6 to on cos slabo sie zbiera :?

 

wyczyscilem ostatnnio tego krokowca ze zdjecia ale egr nie ruszalem ...cos mi skakaly obroty i przerywal czasami ...jest lepiej

 

ale ze mnie lajkonik jezeli chodzi o ople ... wczesniej mialem tylko toyoty na wtrysku i to wszystko ... wiec ile procent dajecie, ze to 1,6 i jak to sprawdzic po chlopsku :?:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andrzej_m55

tak jak na pierwszym zdjęciu widać miarkę od oleju w tym rogu na bloku jest nr. silnika

sam początek to jest oznaczenie silnika

odczytaj go

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności