Skocz do zawartości

Jaka to wersja??


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
http://www.studio24.prv.pl/ wybierz kablomania, potem wyświetlacze i piloty, potem opel. Przewin prawie na koniec, będziesz miał zdjęcia wyswietlaczy, jeden jest opisany Astra II ... a drugi Astra II z komputerem... Ten z komputerem to MID. Zdjęcie nie jest najlepsze ale widać że jakby wyświetlacz jest troszkę większy ale na pewno ma inny układ wyświetlanych informacji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MID

TID

Bywały kosmetyczne różnice między MIDami i TIDami z różnych modeli i okresów produkcji, ale to powinno zilustrować różnicę. MID jest zawsze większy bo oznacza wersję z pełnym kompem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
MID

TID

Bywały kosmetyczne różnice między MIDami i TIDami z różnych modeli i okresów produkcji, ale to powinno zilustrować różnicę. MID jest zawsze większy bo oznacza wersję z pełnym kompem.

 

Wszystko ok tylko, że ten MID nie jest do Astry G(a mi właśnie o taki chodzi). ALE MOJA WINA...O TYM NIE POWIEDZIAłEM :mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglądają na identyczne,tylko obrazki są w odwrotnej kolejności

 

Astra II, Corsa II, Agila: czas, data/radio, temperatura, organizacja 8/10(8+2) znaków (na zdjęciu pracuje w organizacji 10 znaków) (5WK7 0007 00 91 33 265)

 

 

Astra II z komputerem (na zdjęciu pracuje w organizacji 10 znaków - litera U i synchronizacja zegara - napis RDS przy wskazaniu czasu)

 

 

Astra II, Corsa, z fabrycznym radiem z telefonem komórkowym, jak poprzedni ale dodatkowo wskaźnik poziomu sygnału dla telefonu (na zdjęciu pracuje w organizacji 10 znaków)

 

 

monitor LCD do nawigacji: dosłownie wszystko (Astra II Coupe)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość Anonymous

Witam mam problem, ktory chyba nie ja mam jako sam.

Zauwazyłem, że podświetlenie licznika przebiegu km tak samo jak podświetlenie wyświetlacza głównego (radio godzina itd) ich jasność uzależniona jest od tego czy są załączone światła pozycyjne/postoju lub drogowe.

Jak światła się załącza , podświetlenie tych wyświetlaczy przygasa, jest to chyba specjalnie zrobjone jak w niocy włączasz światła to ci przygasa i nie razi tak. Niestety u nas teraz się jedzie cały rok na światlach i jak ejst duże słońce przygasają te wyświetlacze to nic nie widac.

czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem który kabelek , bezpiecznik co gdzie i jak szukać aby oszukać cały układ tak aby sądził, że światła są wyłaczone?]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam mam problem, ktory chyba nie ja mam jako sam.

Zauwazyłem, że podświetlenie licznika przebiegu km tak samo jak podświetlenie wyświetlacza głównego (radio godzina itd) ich jasność uzależniona jest od tego czy są załączone światła pozycyjne/postoju lub drogowe.

Jak światła się załącza , podświetlenie tych wyświetlaczy przygasa, jest to chyba specjalnie zrobjone jak w niocy włączasz światła to ci przygasa i nie razi tak. Niestety u nas teraz się jedzie cały rok na światlach i jak ejst duże słońce przygasają te wyświetlacze to nic nie widac.

czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem który kabelek , bezpiecznik co gdzie i jak szukać aby oszukać cały układ tak aby sądził, że światła są wyłaczone?]

a ściemniaczem kręciłeś, żeby świecił najmocniej?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności