Skocz do zawartości

Ręczne odkurzanie odchodzi do LAMUSA.


Artykuł Partnera

Rekomendowane odpowiedzi

Ręczne odkurzanie odchodzi do LAMUSA.Statystyki są niestety bezlitosne, pokazują że człowiek poświęca około 8 dni rocznie na odkurzanie. To sporo czasu, podkreślmy też że jest to jeden z wielu innych domowych obowiązków

Ręczne odkurzanie przechodzi do lamusa.

Statystyki są niestety bezlitosne, pokazują że człowiek poświęca około 8 dni rocznie na odkurzanie. To sporo czasu, podkreślmy też że jest to jeden z wielu innych domowych obowiązków. W dzisiejszych czasach rozwój  nowych technologii jest wszechobecny , nowe urządzenia na rynku pojawiają się z  dnia na dzień – nie marnujmy więc tak cennego czasu na to , co może być jeszcze bardziej dokładnie zrobione przez robota sprzątającego.

 

Przedstawimy w skrócie dzień  statystycznego Polaka - praca 8 godzin dziennie śpi 8,5 godziny,  na jedzenie poświęca 1,5 godziny , 1,5 godziny stoi w korkach. Jego czas wolny pozostaje tylko 4,5 godziny . Czas wolny to nie tylko relaks ale także domowe obowiązki.

 

Obliczono że na odkurzanie poświęcamy średnio 15 minut dziennie. Czas może się oczywiście wydłużyć,  gdy mamy zwierzę  lub małe dzieci . Reasumując  15 minut każdego dnia, to  daje 7,5 w ciągu miesiąca i aż 91 godzin w ciągu roku.

 

Przy małych dzieciach niestety czas ten się wydłuża , odkurzacz uruchamiamy nawet dwa razy dziennie …. I wtedy wychodzi nam 15 godzin miesięcznie , co daje 8 dni w roku.

 

Za minimum przyjmijmy odkurzanie dwa razy w tygodniu, co w skali roku przekłada się na jeden pełny dzień. Przeliczając całe dorosłe życie kobiety  (od pełnoletności uwzględniając średnią długość życia – według GUS 80,7 roku) to prawie 62 dni , oraz 54 dni u mężczyzn (średnia długość życia – 72,6 roku). Natomiast popularne stare nawyki czyli odkurzanie raz w tygodniu w soboty, to godzina w ciągu miesiąca i 12 godzin rocznie.

 

Dlaczego wiec nie skorzystać ze sprzętu, które dają nam nowe technologie?  Nie dość że odzyskamy stracony czas to jeszcze lepiej i dokładniej będziemy mieli posprzątany dom. Roboty sprzątające zna już chyba każdy z nas , co raz producenci prześcigają się w ich ulepszaniu. Przedstawiamy Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Pro

Najważniejszą zaletą robota sprzątającego jest to, że jest on prawie bezobsługowy. Robot XIAOMI Mi Robot Vacuum Pro po zakończeniu pracy wraca do bazy i zaczyna proces ładowania . To wygodna funkcja, dzięki której urządzenie będzie zawsze naładowane.

1631011258083.jpg

Możemy wyznaczyć obszar pracy robota XIAOMI Mi Robot Vacuum Pro oraz wytyczyć mu trasę sprzątania. Natomiast aby uniemożliwić mu pracę w pewnych pomieszczeniach, możemy skorzystać z funkcji WIRTUALNEJ ŚCIANY.

 

 

moppro.jpg

 

Robot XIAOMI Mi Robot Vacuum Pro wyposażono w mapę pomieszczeń, co znacznie ułatwia mu pracę. Podczas sprzątania urządzenie tworzy mapę trasy sprzątania i porusza się według ustalonego schematu - nie dubluje pomieszczeń.

 

 

Za pomocą aplikacji mobilnej Mi Home możemy sterować urządzeniem XIAOMI Mi Robot Vacuum Pro z dowolnego miejsca w naszym domu a także z poza domu.

Posiada  funkcję mopowania. Ma wbudowany zbiornik o pojemności 550ml (starsza wersja posiadała 420ml). Posiada Laser Distance System (LDS LIDAR), dzięki czemu posiada funkcję monitorowania otoczenia w 360 stopniach.  Mapy pozostają zapisane w pamięci urządzenia, do których potem mamy dostęp z poziomu naszego smartfona dzięki aplikacji Mi Home.

 

1629215820377.jpg

Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Pro posiada akumulator litowo-jonowy o pojemności 3200mAh, maksymalny czas pracy to 110 minut (urządzenie po rozładowaniu wraca do stacji ładującej, po czym wraca do pracy automatycznie).

 

 

Po wiecej informacji zapraszamy do ekspertów ze sklepu Xiaomi

Podsumowując – wybierz robota zamiast marnować czas na sprzątanie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności