Skocz do zawartości

opel kadett sedan 1.6i 91 rok kilka pytan


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam, sprawa ma sie nastepujaco... kupilem niedawno kadecika od Vatera bo zmienil na go na vectre b. nie wiem jakie on ma parametry nie wiem jak to sprawdzic, jaki silnik czy c16nz ile ma koni czy cos takiego... wiem ze ma centralny zamek i ponoc wspomaganie kierownicy. Podoba mi sie to autko i zastanawia mnie co da sie nic zrobic zeby go "upiekszyc". Chodzi mi o wyglad zewnetrzny: ospojlerowanie, aluski, obnizenie, przyciemnianie szyb, zmiana lamp,wymiana maski, wewnatrz zamontowanie elektrycznych szyb klimy wymiana predkosciomierza na digital taki jak w gsi i na koniec jakies zmiany w silniku ja sie nie znam na autach wogole tj. moje 1 autko, dopiero czekam na egzamin na prawko takze jestem zupelnie zielony, prosze was o jakies porady z gory dziekuje, jak mozecie to rowniez podajcie jakie koszta za poszczegolne wymiany badz zmiany. a oto kilka fotek.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

zrobie jeszcze fotke silnika i wrzuce

 

znajomy mechanik powiedzial ze usunie mi rdzewki na nadkolach z pomalowaniem za ok 300 zl

co sadzicie o tym autku ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andrzej_m55

Witam

Wnętrze identyczne jak w moim Kadziu

Ja mam silnik C16NZ

Odczytaj nr. Silnika

Pierwsze litery i cyfry powiedzą ci co to za silnik

Nr. Jest z prawej str.

Powodzenia...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

numer silnika jest wybity na bloku silnika. Jak staniesz przed autem, otworzysz maske i popatrzysz na laczenie glowicy z blokiem (tam gdzie widać uszczelke pod glowicą) jest to po prawej stronie glowicy, praktycznie na rogu bloku, tam jest numer silnika wybity.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A reszta modyfikacji do woli. Tylko go nie zmarnuj. Kadzior to jest naprawdę piekne i wdzieczne autko jesli tylko sie o nie dba. A jak go oszpecisz to nic z tego nie będzie. Jak chcesz więcej info to polecam www.ktk.pl Tam chłopaki zajmuja sie tym szczegółowo. Ale jeśli nie masz pojęcia o autach to raczej nastaw się na wieksze wydatki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech...

Chcialbym miec takiego Kadzika, tzn. stan blachy. Bo moj cierpi na syndrom zlej blachy. Nie dbano o niego no i niestety :) Oprocz silnika i zawieszenia, wnetrza, ktore zmienilem to brakuje jeszcze blachy :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności