Skocz do zawartości

Jak zdemontować boczek tapicerki drzwi przednich?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam!!! Ponieważ mam zamiar zdjąć tapicerkę przednich drzwi i wymienić kilka starych spinek na nowe możecie mi powiedzieć jak się do tego zabrać i niczego nie złamać nie uszkodzić?.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość zdzichowina

Jest to proste trzeba odkręcić dwie śruby jedna schowana pod klamką otwierania trzeba wyjąć mały plastyk. drugą widać .pużniej delikatnie wcisnąć wkrętak i odchylać

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przypadkiem jeden z wkrętów nie jest schowany pod włoncznikami sterowania szyb?.spinki są na podwójnych kołnieżach dostępne w serwisie po 10szt w paczce chyba3 8 zł. za komplet czy jakoś tak. nasmaruj sobie odrazu krzyżak od podnoszenia szyb. I zasmaruj drzwi w środku elaskonem, i przeczyść odpływy żeby woda nie stała .p oco masz potem znowu tam zaglądaći niszczyć nowe spinki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam.

cytat: "dostępne w serwisie po 10szt w paczce chyba 8 zł. za komplet czy jakoś tak"

 

x22xe prosze jak mozesz przypomnij sobie gdzie kupiles tak tanio te spinki bo taniej niz za 2,80zl za szt nigdzie nie moge dostac a w dzrzwiach jest ich 14 szt x2 drzwi (mowa o drzwiach kierowcy i pasazera , o innych nie wspomne) to 28 szt a jak jeszcze zdejme podsufitke by naprawic otwierany dach to suma za same spinki przekroczy 100zl co za same spinki jest chyba za duzo.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja brałem w serwisie 20szt. -2 opakowania. starczyło mi to na lewe przesówne i od kierowcy z ty że nie wymieniałem wszystkich tylko te najbardziej zniszczone. Te natomiast 4szt. co masz w klapie bagażnika to 8zł. jedna sztuka. Sory le się rypłem na cenach kompletu nie weszłqa mi 3. 2.8 za szt. to dobra cena. TANIEJ nie wyrwiesz. Błąd poprawiłem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość STRUS_TM

Witam! Co do spinek -to kupiłem podobne w sklepie z akcesoriami moto po 50 gr.Jedyny mankament-mają trochę większa średnicę w miejscu mocowania do uchwytów przy tapicerce(zmniejszyłem na piłce do metalu :) ).Trzymają:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wszczystkich szukajacych spinek i innych elementow prosze najpierw udac sie do autoryzowanego serwisu a dopiero potem szukac u innych dostawcow bo okazalo sie , ze w serwisie opla "Kanclerz" spinka tapicerki drzwiowej oryginal kosztuje 2,50 a kolek mocujacy zderzak 9zl.

spinka numer w katalogu opla - 2240971

kolek zderzaka ale od dolu - 1405874

Tak wiec najpierw serwis autoryzowany a potem inni bo jak zwykle okazuje sie ze pod latarnia jest najciemniej.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

co do spinek to kupuję w sklepiku z częściami

...shimen, post jest sprzed roku ?????? ...

... jeśli chcesz pomóc - podpowiedz w jakimś nowszym temacie... Pozdro...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności