Skocz do zawartości

vectra 2.0 diesel dzis kupiona dramat:(


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam dziś kupiłem vectre 2000r z silniczkiem 2.0 w dieslu.

Po podpięciu do techa i oględzinach mechaników wszystko było ok.

przestało być ok po przejechaniu jakichś 150 km, zaczęły przeokrutnie stukać zawory, jakieś pomysły co może bolec moje maleństwo i jak bardo zaboli to mój portfel??

 

jestem załamany:(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Samochód kupiłem od prywatnego faceta.

Sprawdzal go pracownik autoryzowanej stacji diagnostycznej opla.

Wczoraj wszystko chodzilo idealnie. tech nie wykazal zadnych bledow i nie wykazal ze jakiekolwiek bledy byly juz wczesniej kasowane. auto chodizlo bardzo rowno.

 

przejechalem niecale 150 km i sprawa sie rypla. dzis juz stoi u mechanikow dowiem sie ile bedize k osztowala naprawa i zaczne dziaalc z kolesiem od ktorego je odkupilem:(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,

Sprawdzal go pracownik autoryzowanej stacji diagnostycznej opla.

a ja myślę że nic nie zrobisz,kolo się wypnie i tyle,powie że auto sprawdzałeś.

dzis juz stoi u mechanikow

może powiedzieć że pozamieniałeś części

od kupna auta masz 2 tygodnie na to aby oddać wadliwe auto poprzedniemu właścicielowi. Masz do tego pełne prawo

istnieje rękojmia ale czy akurat tutaj? ,wyobraż sobie że sprzedałeś mi auto,je przez te dwa tygodnie katuję ile się da i potem Ci oddaję że niby sprzedałeś z zajechanym silnikiem,na gorąco może coś załatwisz,w umowie kupna-sprzedaży buła regułka "stan faktyczny auta jest znany kupującemu" bo pod tym się podpisałeś

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie akcja jest taka ze mechanicy musza dostać sie do głowicy, może do czwartku to oblukaja, wymiana gumek na cylindrach nic nie dala

 

[ Dodano: Sro Kwi 16, 2008 14:25 ]

no i dupa silnik do wymiany kur******************

 

we wtorek powinno dotrzeć nowe serduszko mojego autka, założenie gdzieś do piątku i być może już w sobote po 3 tygodniach od zakupu uda mi się przejechać więcej niż 130 km:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

dokładnie istnieje cos takiego jak rękojmia , ze po 2 tyg mozesz oddac auto, ale trzeba dokładnie czytac to co sie podpisuje, moze byc w umowie napisane , ze stan pojazdu jest to bie znany i ze nie bedziesz wnosil zadnych roszczeń, ja tak mialem kiedys z ATV, wziałem prawnika napisalem pismo a w odpowiedzi dostalem- (widziały gały co brały) na tym sie skonczylo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności