Skocz do zawartości

Oświetlenie wnętrza


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Niby Sintra to samochód rodzinny,ale ma mały mankament odnośnie oświetlenia wnętrza.

Często jeźdzmy z rodziną wieczorami nad środkowymi siedzeniami jest światło ,które umożliwia np czytanie książki,niestety nie da się go wybiórczo zaświecić,tylko wraz z resztą oświetlenia,czy zna ktoś jakiś prosty sposób aby wyłączyć np to oświetlenie z przodu,tak żeby świecił się tylko środek?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem parę dni temu Sintrę. Wszystko elegancko gra, elektryczny szyberdach, uchylane szyby tylnie, drzwi elektrycznie otwierane, ale czy można zapalić oświetlenie wnętrza bez potrzeby otwierania drzwi?? W innym Oplu np. trzeba było pociągnąć za włącznik świateł z lewej strony, a jak to jest tu??

 

Jeszcze jedno pytanie może nie pasuje w temacie ale chodzi o kontrolkę „check” przy zegarach (obok wskaźnika stanu paliwa), jak przekręcę kluczyk na pozycję II to się ona zapala (tak jak ta czerwona od akumulatora), gaśnie dopiero gdy zapale silnik. Czy to tak ma być w sintrze czy coś jest nie tak??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z oświetleniem wnętrza to jest trochę śmiesznie - bo przy zamkniętych drzwiach włącza sie pokrętłem od oświetlenia zegarów - przekręć do oporu w prawo

 

 

co do kontrolki CHECK - u mnie gaśnie przed uruchomieniem silnika,

ale na przykład w skodach [przynajmniej tych nowych octavia i fabia] gasnie dopiero po

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZISIAJ WYMONTUJĘ JEDNĄ ZAŚLEPKĘ PRZY KONSOLI GÓNEJ W WSADZĘ TAM MAŁY PSTRYCZEK ELEKTRYCZEK ZA 2,5ZŁ ŁADNY CZARNY,BO ORGINALNY WYŁĄCZNIK ZAŚPIEWALI MI 50 ZŁ I BĘDZIE ON ROZŁĄCZAŁ ŚWIATŁO PRZEDNIE.CZYLI W POŁOŻENIU ,,WSZYSTKIE ŚWIATŁA ZAPALONE" ROZŁĄCZY TYLKO PRZÓD I JUŻ.

ZASTANAWIAM SIĘ TEZ NAD ZAMONTOWANIEM TAKIEGO MAŁEGO PRZEŁĄCZNIKA W BAGAŻNIKU ŻEBY NIEPOTRZEBNIE SIĘ NIE ŚWIECIŁO.

A SWOJĄ DROGĄ TO JAK JUŻ WSPOMNIAŁEM NIE PRZEMYŚLELI TEGO KONSTRUKTORZY :) .KOLEGA MA VOYAGERA I TAM KAŻDE ŚWIATEŁKO MOŻNA WŁĄCZYĆ ODDZIELNIE.

ALE JA I TAK WOLĘ SINTRE!

JEST OK. http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/tongue.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie konstruktorzy nie przewidzieli rozdzielenia oświetlenia, a przydałoby się w takim aucie.

 

mckornik dzięki bo bym się nie domyślił z tym patentem zapalania oświetlenia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mckornik dzięki bo bym się nie domyślił z tym patentem zapalania oświetlenia.

ja tez o to pytałem, bo nie moglem znalezc, ale caly czas mialem nadzieje, ze mozna wlaczyc swiatlo wew. - ale patent jest, nie ma co :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez o to pytałem, bo nie moglem znalezc, ale caly czas mialem nadzieje, ze mozna wlaczyc swiatlo wew. - ale patent jest, nie ma co :D

Ja to już traciłem nadzieję i myślałem, że już trzeba będzie drzwi otwierać :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności