Skocz do zawartości

Kilka pytań o Corse B '95 1,2 benz


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zakupiłem właśnie corsę 2/3 drzwiową

I mam problem bo cieknie mi chyba z modułu zapłonowego [dokładnie pod tym co zaznaczyłem na zdjęciu jest troszkę oleju]. chciałbym się dowiedzieć czy na bank z modułu czy z klawiatury??.

Dołączona grafika

Drugi mój problem to głośne odgłosy zawieszenia [takie drażniące pukanie jak sie jedzie w miarę możliwości po polskich drogach 30-50km/h] czy ono tak powinno działać??

Co ile powinno się wymieniać paski rozrząd oleje i inne podstawowe żeczy?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mozliwe ze simering ci walnoł pod tym układem zapłonowym.... lub może to być uszcelka spod dekla... ja wymieniałem u siebie komplet usczelka pod głowica+ simering+ reszta uszczelek tych z góry to kosztowało jakies chyba 40 PLN + robocizna.....

 

Przywitaj sie na forum ze wszystkimi!:?:

 

A i corse to ty masz wersje B a nie C :]

 

[ Dodano: Wto Kwi 15, 2008 10:47 ]

hehehehehe złośliwy mechanik mi poweidział ze jeśli w oplu nie ma wycieków tzn ze w silniku nie ma już oleju.... ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mozliwe ze simering ci walnoł pod tym układem zapłonowym.... lub może to być uszcelka spod dekla... ja wymieniałem u siebie komplet usczelka pod głowica+ simering+ reszta uszczelek tych z góry to kosztowało jakies chyba 40 PLN + robocizna.....

 

Przywitaj sie na forum ze wszystkimi!:?:

 

A i corse to ty masz wersje B a nie C :]

 

[ Dodano: Wto Kwi 15, 2008 10:47 ]

hehehehehe złośliwy mechanik mi poweidział ze jeśli w oplu nie ma wycieków tzn ze w silniku nie ma już oleju.... ???

Wiem teraz zauważyłem błąd z tym C - B

 

Simering już kupiłem i na niego wydałem 2zł co jeszcze może puszczać olej w tamtej okolicy??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ku do tego sobie jeszce uszcelki pod dekiel od zawow a jak jużs eiw to bawisz ściaganie to sprawdz uszcelke podgłwoica.....

 

[ Dodano: Wto Kwi 15, 2008 21:59 ]

sorki za literowki....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ku do tego sobie jeszce uszcelki pod dekiel od zawow a jak jużs eiw to bawisz ściaganie to sprawdz uszcelke podgłwoica.....

 

[ Dodano: Wto Kwi 15, 2008 21:59 ]

sorki za literowki....

 

Ale pod klawiaturą czy pod głowicą??

Dołączona grafika

http://img441.imageshack.us/img441/6743/corsaanv0.jpg

Numerek 3 ?? a moze 16??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj kolego..... u mnie pzrecieki były spod kalwiatury oraz spod uszcelki pod głowica to wymieniłem tu i tu, do tego wymieniłem simering cvhociaz tam nie było przecieku..... gdzie masz przeciek to powymieniaj te uszcelki i juz :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności