Skocz do zawartości

Obroty biegu jałowego i odczytanie błędów z kompa


Gość Daniel GSi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Daniel GSi

Witam ponownie, kolejny problem a wiec: corsa 1.6 16v GSi 96rok i problem jest taki ze juz jestem po remoncie i normalnie smigam, gaz wyregulowany na kompie i dzien latala dobrze a tu dzisiaj problem po odjezdzie z pracy a mianowicie normalnie odpalilem cosiarke, ruszylem, po paru minutach sie zatrzymalem nie gaszac silnika i tu problem na jalowym utrzymuje mi troche za niskie obroty (jakies 600-650 zamiast 750-800) i troche telepie w srodku, zarowno na benzynie jak i na gazie, gdy juz rusze jest wszystko ok tyle ze nieraz delikatnie szarpnie wchodzac na obroty (jak dobrze sie domyslam przewody i swiece do wymiany bo juz 20tys ponad zrobilem, ale tu pytanie czy tylko to? jesli nie trzyma mi odpowiednich obrotow na jalowym(zaznacze ze praktycznie nie faluja)

Drugie pytanie: Zapala mi się check engine kumpel w Vektrze B po lifcie sczytał błędy za pomocą jakiegoś drucika i przekręcając zapłon.Morze mi ktoś przybliżyć tą metodę? Zgury dzięki pozdrawiam

 

[ Dodano: Czw Kwi 17, 2008 21:28 ]

nie bedzie mnie na forum pewnie do niedzieli wiec prosze jak mozna o wyczerpujace podpowiedzi, hej

 

[ Dodano: Czw Kwi 17, 2008 21:30 ]

Aha dodam jeszcze ze check engine zapala sie z reguly pare chwil po odpaleniu albo w trasie jadac ze stala predkoscia, w miescie jak ciagle zmieniam biegi i przyspieszam i zwalniam to praktycznie nigdy sie nie zapala, chyba tyle

 

poprawiłem"regulamin 3,1"/ andrzej_m55

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Niedźwiedź

Daniel GSi, mam nadzieję, że się mylę ale chyba już drugi raz jest zwracana Tobie uwaga abyś nie używał Caps Lock'a.

 

Nie wnikając czy to pierwszy czy drugi raz proszę tego zaprzestać

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daniel gdzies jest na forum o zczytywaniu bledów metoda drucikową, znajdziesz napewno przy odrobinie wysiłku, jak sprawdzisz jaki błąd to wtedy ci podpowiemy wiecej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daniel GSi

Sorki Aniu za tego caps locka ale klawiaturami sie przyciela jak pisalem temat, a nie mialem zbytnio czasu, dzieki z gory za wszystko, hej

 

[ Dodano: Nie Kwi 20, 2008 15:01 ]

Nie wiem panowie i panie, ale problem sie sam rozwiazal, odpalilem rano mojego gokarta http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/biggrin.gif i jadac do pracy chek sie nie zapalil i wszystko jest ok juz sie nie zapale i na biegu jalowym tez jest ok, wiec nic nie ruszam, pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności