Skocz do zawartości
Gość Anonymous

Samoregulatory szczęk hamulcowych Agila 1.2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Czy ktoś wie gdzie mogę kupić samoregulatory szczęk hamulcowych do Agili 1.2 ? Szukałem w internecie bez skutku. Może ktoś zna numer katalogowy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podaj dokładnie który element Cię interesuje i nr nadw. - na PW :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

Czy ktoś wie gdzie mogę kupić samoregulatory szczęk hamulcowych do Agili 1.2 ? Szukałem w internecie bez skutku. Może ktoś zna numer katalogowy. :)

Witaj

Nr katalogowe oploskie

Prawy pręt regulacyjny 47 06 741

lewy pręt regulacyjny 47 06 742

Poszukaj u małych handlarzy częściami - oni mają wszystko w hurtowniach cześci które nie wystawiają w się necie - sam tak zdobyłem kpl. sprężyn do tylych hamulców za 15 zł a w aso zażyczyli sobie 65 za jedną sztukę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

Nie wiem co się stało ze starymi samoregulatorami ale jelśli się zabrudziły i przestały działać wystarczy je dobrze wyczyścić tak bylo w moim przypadku teraz działają super

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak powinno się prawidłowo ustawić te "samoregulatory"? Czyściłem dziś wszystko i przed montażem skręciłem je aby mieć łatwiej przy montażu. Teraz efekt jest taki że przy hamowaniu łapie w połowie a ręczny zniknął.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak je rozkręć aby bębny wchodziły na szczęki,ale miały jak najmniejszy luz.Oczywiście nie przesadź.

I przeczytaj ten temat: http://forum.opel24.com/wymiana-szczek-hamulcowych-w-astrze-vt47608.htm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi