Skocz do zawartości

Jak odkodować oryginalne radio w ASTRZE II?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Jak odkodować oryginalne radio w Astrze II bo wsio mi padło jak się akumulator wyładował? mam kody, jakie kroki konkretnie muszę podjąć - prosze o opis kolejnych ruchów - z góry dziekuję

 

poprawiłem słownictwo,zibi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

jakie to radjo dokładnie?

 

jak CDR500

jeśli po włączeniu radia pojawi się napis safe należy

1. włączyć zapłon

2. wyłączyć radio za pomocą pokrętła 1 - czyli tego gdzie się włącza i wyłącza radyjko

3. nacisnąć i przytrzymać wciśnięty przycisk AS

4 włączyć radioodtwarzacz i trzymać wciśnięty przycisk AS do czasu usłyszenia sygnału potwierdzenia

5 na wyświetlaczu pojawi się napis code a po 3sek pojawia się liczba dozwolonych prób wprowadzenia numeru kodu, np. "10 ----".

6. numer kodu wprowadzić za pomocą przycisków pamięci stacji 1,2,2,4

7.przytrzymać przycisk AS do usłyszenia pyknięcia

 

 

Przykład dla nr kodu 0 3 6 5

nacisnąć 1 przycisk przycisk 1 0---

nacisnąć 4 razy przycisk 2 03--

nacisnąć 7 razy przycisk 3 036-

nacisnąć 6 razy przycisk 4 0365

 

 

mam nadzieję że pomogłem. patrzyłem na instrukcję mojego radia i mojego ojca i wychodzi na to że tak samo się robi też w innych modelach

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Anonymous

a co robić w przypadku, gdy przełączam na zmieniarkę CD i pojawia się na wyświetlaczu napis CD-SAFE? Oddzielnie zakodowana zmieniarka płyt?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tak masz zakodowana rowniez zmieniarke u mnie rozkodowuje sie ja przy pomocy radioodiornika Sposob pewnie zalezy od typu zmieniarki i radia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

tak, dowiedziałem się dzisiaj, że może być osobne kodowanie, a znam kod tylko do radia. w oplu ściągnięcie kodu kosztuje 200 zł. Może ktoś wie jak zrobić to taniej?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

no tylko ze mi nie pojawia sie liczba prob a samo SAFE czyli juz po 10 probach tak?

a co sie pojawia u was przed rozkodowaniem? po wlaczeniu radia?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
no tylko ze mi nie pojawia sie liczba prob a samo SAFE czyli juz po 10 probach tak?

a co sie pojawia u was przed rozkodowaniem? po wlaczeniu radia?

 

tez samo SAFE

 

Jednak jak ci nie przechodzi do tybu wpisywania kodu to wg instrukcji sa dwa rozwiazania albo musisz wyczekac czas na wlaczonym odbiorniku albo juz jest po 10 probie i nie doczekasz sie nigdy czego nie zycze :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wartek, Kolega miał podobny problem.Zamiast pola z możliwością wklepania kodu wciąż wyskakiwało SAFE.Okazało się,że elektryk coś mu grzebał w wozie i zrobił zwarcie.Niestety coś poszło w radiu i kolega oddał je do naprawy.

Jeżeli postępujesz zgodnie z instrukcją i masz nieustannie SAFE,to może coś nie tak z radyjkiem. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności