Skocz do zawartości

Jak odkodować oryginalne radio w ASTRZE II?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam

Ja posiadam Car300 ... i zadam pytanie:

W generatorze jest miejsce na wpisanie 7 cyfr:

...a moj serial no to: GM030M15902354 ! - czyli po M jest 8 cyfr!! i co teraz ;) ??

 

p.s- serial spisalem dobrze.

 

Dziekuej za podpowiedz

Heparo

 

Dodam ze posiadam karte kodową i wygląda ona tak (sorki za nieostre foto):

KOD.jpg

 

Po koleji:

VIN...

Security code...

Engine Type/No...

Key No...

RadioType/Code ....0400/7184

Srial no ...W1832603

CDChanger .... .

Srial....

 

Mozecie podpowiedziec mi co tu będzie moim kodem do radia ?? (7184 nie bo kaze znow wpisywac) :) Ja posiadam Car300

 

Dzieki

H.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

ElO!

Niestety nie jest to podany przec Ciebie kod.

to na dole to poprostu tez moje domysly byly....

ale:

[shadow=red]Dla tych ktorzy posiadają 8 cyfrowy a nie 7 serial no.'gm':)/shadow]

Wystarczy do znanego nam kalkulatora wpisac 7 cyfr - pomijając pierwszą i wtedy kod bedzie prawidlowy!

 

U mnie zadzialalo! - po wielu przeczytanych postach i kombinowaniu ;)

 

Pozdrawiam

H.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 5 miesięcy temu...

Już wiele razy temat był poruszany na forum. Do wprowadzenia kodu używasz tylko przycisków od 1 do 4. Naciskając np. pierwszy przycisk (odpowiednią ilość razy) wprowadzasz pierwszą cyfrę kodu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kupilem astre II 2.0 radio blaupunkt c300 było zakodowane. mam kod ale jak robie jak opisujecie to nie pojawia mi sie miejsce do wpisywania code tylko po sygnale dzwiekowym caly czas pisze "5 safe" czekalem dlugo i nic sie nie zmienilo o co kaman moze ktos wie??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 1233wiesio

Witam kupilem astre II 2.0 radio blaupunkt c300 było zakodowane. mam kod ale jak robie jak opisujecie to nie pojawia mi sie miejsce do wpisywania code tylko po sygnale dzwiekowym caly czas pisze "5 safe" czekalem dlugo i nic sie nie zmienilo o co kaman moze ktos wie??

W itaj

5 safe oznacza że zostało ci 5 prób wprowadzenia kodu. Im mniej prób tym dłużej trzeba czekać na pojawienie się ---- 4 kresek.Jak się pojawią to dopiero wtedy wpisuj.Czasem możesz czekać parę dni , oczywiście w czasie pracy silnika-mmyślę że ci to pomoże-Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności