Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Zakleszcza się skrzynia biegów w calibrze!!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   gonzo999

gonzo999
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 26 październik 2010 - 18:54

zakleszcza mi się skrzynia w cali 2.0 8V skrzynia F16 w czy mógłby mnie ktoś oświecić od czego może się kleszczyć na 4 biegu "pierwszy wodzik od góry przesuwa sie w prawo i koniec wymieniałem widełki selektora i tą kulke i nadal sie kleszczy prosze o pomoc czy mogę cos zrobic w prosty sposób bez wyciągania skrzyni :cry:??

poprawiłem tytuł/zbyszek670
  • 0

Uruchom; JavaScript!
Odśwież

Użytkownik jest zalogowany Pan Kontekstowy

• Użytkownik
  • 1060 postów
  • Model:Opel
  • Posiadasz LPG:TAK

#2 OFFLINE   ja37

ja37

Super Spamerek

• Zasłużony
  • 13390 postów
  • Silnik:Z20LET+
  • Nadwozie:3D
  • Posiadasz LPG:NIE

Napisano 30 październik 2010 - 17:28

http://forum.opel24....a-b-vt31907.htm Tu inny jest tylko "samolot" Napisz, które części wymieniałeś. Próbowałeś jak sie zakleszczy rozpiąć bolec przy skrzyni i zobaczyć, czy dasz radę ręką wrzucić w skrzyni na luz? Trzeba ustalić, czy to skrzynia sie kleszczy, czy sam mechanizm zmiany biegów.
  • 0

Uruchom; JavaScript!
Odśwież

#3 OFFLINE   Raffal2.0i

Raffal2.0i
  • Użytkownik
  • 95 postów

Napisano 02 listopad 2010 - 08:58

Witam!Podepnę się pod temat U mnie w cali jak sobie jechałem jakoś tak dziwnie zaczęły się biegi wrzucać później jakoś ciężko,jak się zatrzymałem i chciałem wrzucić wsteczny to coś jakby się urwało i zostałem na 3 biegu a nie mogłem nic innego wrzucić bo dźwignia zmiany biegów latała w każda stronę jak chciała,zauważyłem że urwało mi się takie zabezpieczenie na takim plastikowym łączniku,nie miałem skąd załatwić takie zabezpieczenie i założyłem na śrubkę,dźwignia nie lata ale mam teraz tylko 2 i 4 nie mogę wrzucić żadnego biegu dźwignią do przodu Da się to jakoś przestawić czy coś:beer:
  • 0

Uruchom; JavaScript!
Odśwież

#4 OFFLINE   ja37

ja37

Super Spamerek

• Zasłużony
  • 13390 postów
  • Silnik:Z20LET+
  • Nadwozie:3D
  • Posiadasz LPG:NIE

Napisano 02 listopad 2010 - 09:11

Przeczytaj powyższy link, który podałem. Obejrzyj całego pająka, może zobaczysz, co pękło.
  • 0

Uruchom; JavaScript!
Odśwież