Skocz do zawartości

Problemy zwizane z oprogramowaniem LPG - nie przełącza się w chłodne dni


Gość rafto

Rekomendowane odpowiedzi

A próbowałeś, że wiesz?

Ja miałem przypadek, że po 5 mignięciach gasła kontrolka LPG i się nie przełączał. I to było właśnie lekarstwo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

GGigi ja do centrali już trzy maile wysłałem - na razie bez odzewu konkretnego z ich strony. Ciekawe jakie kwiatki wyjdą u mnie w sprawie wizyt w ASO. Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak zdjagnozwałem bo byłem w ASO i już to sprawdzali wrzuciłem filmik żeby pokazc jak wygląda to umnie, nie da się przełączyc się recznie tylko zgasić i ponowanie odpalić i potem niramalnie się przełącza

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość przemekmirocha

Dobra. Nic nie rób. Widzę wiesz lepiej, zdiagnozowałeś. Nie było tematu.

kolego widze że się unosisz , nie dziw się ludzią .Ale nie dziwi Cie fakt że podpięcie do kopmutera nic nie daje bo nie ma żadnych błedów z tego co piszą.Ja pracuje w fabryce i znam użytkowników korzystających z leasingu dla pracowników . We wszystkich autach w których jest problem Meriva Mokka czu Aatra objawy są identuczne. Coś jest zdupione i tyle. Tak naprawde sami nie wiecie co. Bo jednemu niby pomogło to a drugiemu co innego. Sam miałem merive naprawianą u was o tych samych objawach i podobno wymieniony był elektrozawór i pomogło.Do pracy dojeżdzam astrą leasingwą która miała u was posnoszone ciśnienie i nic to nie dało objawy takie same.

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GGigi ja do centrali już trzy maile wysłałem - na razie bez odzewu konkretnego z ich strony. Ciekawe jakie kwiatki wyjdą u mnie w sprawie wizyt w ASO. Pozdrawiam.

Mógłbyś podać adres mailowy na który piszesz - też bym napisał, jak piszę z MyOpel to trafia do ASO - owszem oddzwaniają ale dalej nic. Podobno w biuletynie jest wzmianka o tym ale nie o naprawie, a przełączaniu na LPG po rozgrzaniu silnika. U mnie się to sprawdza jak przed zgaszeniem przełączę na benzynę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś podać adres mailowy na który piszesz - też bym napisał, jak piszę z MyOpel to trafia do ASO - owszem oddzwaniają ale dalej nic. Podobno w biuletynie jest wzmianka o tym ale nie o naprawie, a przełączaniu na LPG po rozgrzaniu silnika. U mnie się to sprawdza jak przed zgaszeniem przełączę na benzynę.

Witaj, może jak będziemy ich bombardować zapytaniami to w końcu coś się w tej sprawie ruszy. Ja pisałem na maila: [email protected]

Edytowane przez yogi-27

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też pisałem na wyżej przytoczony adres. Oczywiście zaznaczałem potwierdzenie odczytu wiadomości i automat potwierdził wpływ. Kolejnego dnia rano otrzymałem wiadomość od Pani z Działu Obsługi Klienta o rejestracji zgłoszenia i udzieleniu odpowiedzi po wyjaśnieniu sprawy. Wiadomość wysłana

10 - go, a odpowiedzi cytowane wcześniej otrzymałem 15 - go. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności