Skocz do zawartości

mam problem z ople corsa b


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Mam 3 pytania dotyczace mojego samochodu. Posiadam opla corse b rok 97 poj 1200. I oto one: jaka powinna być przerwa na świecy.drugie:Co moze byc przyczyna tego , ze jak dodaje gazu silnik przydlawia sie i dopiero po ty wchodzi na obroty. I trzecie:Jak sie jedzie na równy gazie to szarpie i nieraz zapala sie lampka komputera. Prosze o odpowiedź.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość robertnet

przydławiania moga byc rozne przyczyny, najlepiej jak podasz nam jaki kod błedu ci sie wyswietla, sprawdzenie to komputer lub metoda drucikowa, bez tego mozna tylko gdybac.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Mam 3 pytania dotyczace mojego samochodu. Posiadam opla corse b rok 97 poj 1200. I oto one: jaka powinna być przerwa na świecy.drugie:Co moze byc przyczyna tego , ze jak dodaje gazu silnik przydlawia sie i dopiero po ty wchodzi na obroty. I trzecie:Jak sie jedzie na równy gazie to szarpie i nieraz zapala sie lampka komputera. Prosze o odpowiedź.

Witam

mój tata ma ten sam problem jeśli chodzi o dodawanie gazu i dławienie się auto kur... człowieka ogarnia bo mechanicy nie wiedzą po wymianie map sensora było dobrze ale objawy znowu wróciły i nie wiem czy ten map sensor się znowu popsuł bo nowy nie był i sam już nie wiem połowę auta już wymieniłem...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrastra

ja miałem takie objawy jak miałem uszkodzone przewody zapłonowe

po wymianie zupełnie inne auto, odrazu moc odzyskało i szarpanie natychmiast ustąpiło

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ja miałem takie objawy jak miałem uszkodzone przewody zapłonowe

po wymianie zupełnie inne auto, odrazu moc odzyskało i szarpanie natychmiast ustąpiło

witam

no przewody są nowe....świece silnik krokowy potencjometr przepustnicy ako i nie wiem co jeszcze jest nie tak.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam... Mam pytanie co do bębnów corsa b 1,2 94r, czy jak zściągne bębny tył bo chce założyć nowe to piasta zostaje czy jest wbita w bęben?? jeśli jest nabita to jak zakładam nowy bęben to najlepiej nabić nową piastę.Tylko nie wiem czy ją kupować od razu niepotrzebnie. :)?:)???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DAROMV6

Z tego co pamiętam to masz "piasto-bęben" - tak sobie nazwałem. Odlew bębna z piastą tzn. bieżnie łożysk wprasowujesz (ew. wbijasz) w bęben, mocujesz łożyska a następnie całość zakładasz na czop i regulujesz, na koniec zabezpieczasz.

Czyli osobnej piasty (nie ma) i nie potrzebujesz - prędzej łożyska :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności