Skocz do zawartości

mam problem z ople corsa b


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Dzięki "DAROMV6"..... Ale kupując bębny to nie ma w nich piast?? musiałbym dokupić osobno?? Bo raczej starych piast to nie wbijać na nowy bęben(nie zalecane)...

 

[ Dodano: Wto Maj 06, 2008 23:15 ]

Ale z tego co piszesz to nie ma osobno piast..... W corsie C po zdjęciu bębna piasta zostaje na tak zwanym czopie i bez problemu, potem zakłada się nowy bęben i z głowy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DAROMV6

Ale kupując bębny to nie ma w nich piast?? musiałbym dokupić osobno?

Są razem - taki odlew foto:

Dołączona grafika

Dokupić łożyska byś prędzej musiał.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam

 

Co moze byc przyczyna tego , ze jak dodaje gazu silnik przydlawia sie i dopiero po ty wchodzi na obroty. I trzecie:Jak sie jedzie na równy gazie to szarpie i nieraz zapala sie lampka komputera.

Mam taka małą prośbę. Jak już sobie poradzisz z tymi problememi to daj cynk - mam to samo i też nie moge namierzyć problemu, a silnik ten sam co u Ciebie.

 

Trzymam kciuki i pozdrawiam

Marek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Marek K, podobne problemy miałem kiedys w octavii, a do tego paliła 15 litrów w trasie. przyczyna- sonda lambda. przy hamowaniu silnik gasł, nie miał mocy, szarpał na trasie i w ogóle nie chciał przyspieszać, dusił się, nawet na obroty miał problemy sie wkręcic. ale niech lepsi znawcy sie wypowiedzą

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

zauwazylem jeszcze jedno , gdy jade i samochod szarpie zapala sie lampka komputera i wszystko mija i samochod normalnie przyspiesza. i czy to moze byc wina kabli , czy moze czegos innego. prosze o odpowiedz.

 

[ Dodano: Czw Maj 08, 2008 16:59 ]

i jeszcze jednoczy te szarpaniamogabyc przyczyna popsutej pompki paliwa i czy w popmce paliwa jest jakis filtr . prosze o pomoc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

zauwazylem jeszcze jedno , gdy jade i samochod szarpie zapala sie lampka komputera i wszystko mija i samochod normalnie przyspiesza. i czy to moze byc wina kabli , czy moze czegos innego. prosze o odpowiedz.

 

[ Dodano: Czw Maj 08, 2008 16:59 ]

i jeszcze jednoczy te szarpaniamogabyc przyczyna popsutej pompki paliwa i czy w popmce paliwa jest jakis filtr . prosze o pomoc

witam

wraca o problemu auto jedna po wymianie świeć dusi się i szarpie a na wolnych gaśnie a po rozgrzaniu nie gaśnie co to może być jak dobrać się do pompy paliwa jest tam jakiś czarny dekiel który nie wiem czy się odkręca czy wciąga proszę o pomoc...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Hejka :) dawno tu mnie nie było :D

 

Co do problemu kolegi to wydaje mi się, że to wina przepływomierza powietrza. Mi kiedyś też się dusił ale już jest luzik a winny był właśnie owy przepływomierz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Hejka :) dawno tu mnie nie było :D

 

Co do problemu kolegi to wydaje mi się, że to wina przepływomierza powietrza. Mi kiedyś też się dusił ale już jest luzik a winny był właśnie owy przepływomierz

gdzie go szukać jak go sprawdzić i czy łatwo się to wymienia?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

szukać możesz zaraz za puszka filtra powietrza jest to pmiedzy filtrem a przepustnica na tej rurze. wymiana to odkrecenie 2 wkretow i odpieciu wtyczki. sprawdzisz tylko wkladajac nowy czujnik dobry czujnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności