Skocz do zawartości

zakup interfejsu opel astra 2.0 DTI


Gość gringoo_zg

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gringoo_zg

Witam wszystkich...

 

Chciałbym mieć możliwość zczytywania błędów w swojej asterce g 2.0 DTI. Na elektronice się nie znam więc samodzielnie interfejscu raczej nie zrobię więc chciałbym go zakupić. I teraz mam pytanie. Co byście polecili do tego silnika? znalazłem dwie opcje. podaje liniki:

 

http://allegro.pl/item366172132_interfejs_opel_vag_bmw_multiplexer_obd2_promo.html

 

http://allegro.pl/item366834940_interfejs_opel_97_2004_bmw_87_2004_vag_92_2004.html

 

Nadają się ? Który byłby lepszy ? A może jakieś inne rozwiązanie ?

 

Z góry dzieki za odpowiedzi...

 

pozdrawiam...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co po zdjeciu mam CI powiedziec ktory lepszy( co tecz nie rozumiem bo albo bedzie smigal albo nie). Zrob sobie sam zaoszczedzisz 80 % tej kwoty co on kosztuje i bedziesz mial gwarancje ze bedzie smigal- to nie takie trodne tam jest kilka elementow a jeszcze mozna zrobic go na dwoch tranzystorach co jest jeszcze latwiejsze. Odnosnie linkow to trzeba tu wypowiedzi kogos kto taki kupowal a jak narazie cisza.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gringoo_zg

Chętnie bym go zrobił, ale nie bardzo wiem jak. Czy posiadasz może jakiś prosty schemat + opis elementów potrzebnych do wykonania. Taki dla laika :) Chodzi mi o ten obsługujący KKL.

I jedno pytanie czy jak coś spierdziele przy montażu jest możliwość, że uszkodze kompa w aucie ? Bo cos słyszałem ze jak bedzie zerwana transmisja w trakcie to klapa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy

z kumpelm zrobilismy se fejsa u niego w omesi hula u mnei w astrze jeszcze nie probowalismy

 

tylko jeden problem

bo mamy taki program ktory niby z tym komunikuje (nie pamietam nazwy) ale nei wiedzi jakby wszystkiego

 

jaki programik to tego byscie polecili...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo mamy taki program ktory niby z tym komunikuje (nie pamietam nazwy) ale nei wiedzi jakby wszystkiego

arek, Oplowskie oprogramowanie.. Tech i AB com . Nie czyta Usb. Więc musicie mieć kabel na RS -232. bez żadnych przejściówek itp.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gringoo_zg

Też słyszałem, że tech 2 jest najlepszy... A co do schematu to ma ktoś coś prostego - żeby był zgodny z KKL ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym go zrobił, ale nie bardzo wiem jak. Czy posiadasz może jakiś prosty schemat + opis elementów potrzebnych do wykonania. Taki dla laika :) Chodzi mi o ten obsługujący KKL.

I jedno pytanie czy jak coś spierdziele przy montażu jest możliwość, że uszkodze kompa w aucie ? Bo cos słyszałem ze jak bedzie zerwana transmisja w trakcie to klapa.

TU masz wszystko wyjasnione krok po kroku co potrzebne i jak podlaczyc. A z tym uszkodzeniem kompa w aucie itp to bujda- nie wiem skad te plotki ale czasami rozsziewaja je ludzie ktorzy zarabiaja na sprzedarzy tych fejsow.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja też się zastanawiałem nad różnymi wersjami : zrobić czy kupić , schemat taki czy taki i w końcy po przeczytaniu całego tematu (tutaj) stwierdziłem, że kupię najtańszy interface do VAG'ów od Viakena i nie żałuję. Za 50zł z przesyłką jest gotowy interface z kabelkiem RS232, pinami do gniazda OBD2 i po sprawie. Działa z ABCOM i częściowo z Tech2 przy silniku X16SZR. Tutaj link do sklepu - na Allegro cena taka sama.

Pozdrawiam

Piotr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gringoo_zg

Ten interface pasuje do ASTRY II 2.0 DTI? Obsługuje to KKL bo nie moge znaleźć jednoznacznej odpowiedzi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności