Skocz do zawartości

najszybsze x20xev?


Gość Tajga

Rekomendowane odpowiedzi

Podgrzeję temacik

 

Rzekłabym, że odgrzejesz bardzo starego kotleta :COOL:

 

Mam pytanie jak się sprawowało autko po przejechaniu tysiąca, 10 tysięcy i jeszcze później?

 

Dziękuję, nie narzekam - po 50 tys km od tamtego czasu dalej jeździ, aczkolwiek bardzo mało.

 

Skończyło się prawdopodobnie tak jak w pozostałych przypadkach, które znam

 

Tzn jak?

 

Co do najszybszego X20XEV, to chętnie się zmierzę nawet na papierze

 

Myślę, że znajdziesz odpowiednią osobę do tego celu, na mnie nie licz, nie mam czasu na takie rzeczy :aniolek2:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dziękuję, nie narzekam - po 50 tys km od tamtego czasu dalej jeździ, aczkolwiek bardzo mało.

 

Tzn jak?

Regulamin nie pozwala rozwinąć tej kwestii

Znam kilka przykładów, ale to nie w tym temacie

 

Skoro po 50 kkm all w porządku, to wypada się cieszyć

 

A ja głupi zakuwałem i turbiłem, nie wiedząc, że da się taniej :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja głupi zakuwałem i turbiłem, nie wiedząc, że da się taniej

 

Skoro Cię stać, to przecież nie widzę problemu, a poza tym to chyba indywidualna sprawa każdego. Dodam jeszcze, że nie wiem czy powyższy wpis ma powodować pod Twoim adresem czołobitne pokłony, uwielbienie czy może coś innego?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie sprzedaży marzeń napiszę tylko tyle:

Są pomiary i pseudo pomiary.

Napisz na jakiej hamowni było to mierzone, bo jak na tym pseudo urządzeniu pomiarowym przykręcanym do koła samochodu to gratuluje.;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy powyższy wpis ma powodować pod Twoim adresem czołobitne pokłony, uwielbienie czy może coś innego?

Mnie w przedszkolu już nauczono, że jak się czegoś nie wie, to najprościej zapytać

 

Już Ci odpowiadam, X20XEV to silnik wyjątkowo nietrafiony konstrukcyjnie

Z tego się nie da za wiele zrobić

Wiem, bo też myślałem, że jestem mądrzejszy i próbowałem wykrzesać z niego więcej PS-ów, ale NO WAY

Niestety, to wersja "zubożona" XERa i podatna nijak nie jest

 

P.S. Gdybym oczekiwał:

czołobitne pokłony, uwielbienie czy może coś innego?

To założyłbym sobie garaż i wklejał fotorelacje z każdej najmniejszej zmiany, jak np malowanie zacisków czy wymiana rygielków drzwi

Stwierdziłem jedynie fakt, ale jezeli przychodzi Ci ochota jakoś emocjonalnie do tego podejść, to proszę bardzo

Przecież PL to wolny kraj, gdzie każdy może się zachwycać czym chce :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie rozumiem jednej rzeczy, po jaką cholerę doczepiasz się do czegoś, nie wiedząc nawet czy jest to aktualne czy też nie? Temat nie był ruszany od ponad roku, a tu nagle pojawia się znawca i roztacza swoje mądre wizje... super!!! szkoda tylko, że spóźnione przynajmniej dwa lata. I niech Ciebie oraz drugiego z mądrych kolegów i widocznych powyżej dokładnie guzik obejdzie co i jak robię ze swoim autem, jego silnikiem, karoserią, czy jeździ, czy nie jeździ, czy jest sprawny, czy też nie - TO JEST MOJA SPRAWA!!!

Chcesz się wymądrzać, bardzo proszę załóż temat z poradami dla tych, który dopiero zaczynają swoją przygodę z tego rodzaju zabawą, DTW mnie to już nie bawi - zadowolony?

 

To założyłbym sobie garaż i wklejał fotorelacje z każdej najmniejszej zmiany, jak np malowanie zacisków czy wymiana rygielków drzwi

 

I doskonały pomysł!!! Wymądrzaj sie w swoim ogródku.

 

Mnie w przedszkolu już nauczono, że jak się czegoś nie wie, to najprościej zapytać

 

Rozumiem, że cały czas na tym etapie pozostajesz i ciągle się uczysz nowych rzeczy, naprawdę Ci się to chwali :brawo:

 

Już Ci odpowiadam, X20XEV to silnik wyjątkowo nietrafiony konstrukcyjnie

Z tego się nie da za wiele zrobić

Wiem, bo też myślałem, że jestem mądrzejszy i próbowałem wykrzesać z niego więcej PS-ów, ale NO WAY

Niestety, to wersja "zubożona" XERa i podatna nijak nie jest

 

No i? Coś jeszcze masz do dodania? Czy to już wszystko?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny użytkowniku Barton.

Czytając Twoje wpisy w tym temacie odnoszę wrażenie, że odgrzałeś temat sprzed 2 lat tylko po to aby wprowadzać zamęt.

Nikt tutaj nie musi Ci niczego udowadniać, Tajga założyła temat nie po to aby się przechwalać a po to aby zaprezentować swoje autko po modyfikacjach.

Jeśli nie dajesz wiary w efekty tych modyfikacji to przynajmniej daruj sobie złośliwe komentarze, których nie brak z Twojej strony (cały czas obserwuje ten temat).

 

Z mojej strony informuję, że temat zostanie usunięty z forum (jako, że jest już mało aktualny o czym doskonale wie autorka tematu oraz wiele osób, które ją znają).

Natomiast jeśli chodzi o Ciebie to proponuje powstrzymać się już od złośliwych komentarzy.

Nie chcemy przecież aby Twoja kariera na forum Opel24 zakończyła się już po kilku dniach od rejestracji.

To tyle uwag z mojej strony.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności