Skocz do zawartości

Filtr paliwa - coś go nie mogę znaleźć w Sintrze..


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Maniek1986

no i ktos chcac wymienic go bedzie wiedzial gdzie odrazu uderzyc, a nie szukac go pod progiem blizej kola błądząc jak ja

przygladajac sie schematowi z pierwszej strony. Wiem, że prostym sposobem jest położyć się pod auto i szukać

ale tak to sobie mozna robić w lato, a nie przy minusowej temperaturze gdzie tyłek przymarza do ziemii. Ot cała filozofia

mojego postępowania i dopytywania. Jak ktoś tego nie rozumie to jego problem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maniek1986

a sory:)

nie pomogla.

w piątek auto bylo u jakiegos magika cos tam mowil o problemach elektrycznych podziałał i zaczelo dzialac

Dzisiaj na benzynie znowu nic wiec jak mialem odpiety filtr zrobilem probe i auto nie ciagnei paliwa z baku

wiec albo cos z elektryka po drodze albo pompa zdycha bo raz dziala raz nie. Korzystajac z okazji od czego pasuje

pompa paliwa? Bo te z allegro to chinszczyzna a w katalogach nie ma zadnego numeru. Niby pasuje od vrctry, frontery zafiry 2.2.

ale jak sie przygladam troche rozni sie budowa. Moze ktos ma jakis numer boscha ktory podejdzie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maniek1986

chiny to teraz grosze kosztuja ale niby wg opisow powinna pasowac od vectry frontery i zafiry

tyle ze patrzac po katalogu wyglada ona inaczej niz ta co ludzie sprzedaja na allegro

b1h2.jpg

po lewej taka jaka wzialem sobie probnie z hurtowni, po prawej sprzedawane na allegro a nie dostepne w zadnej mojej hurtowni

Chyba powinna podjesc, tylko zaczepy od spodu inne, kostka tez na dwa piny

Edytowane przez Maniek1986

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maniek1986

juz wnioskuje ze byla bezsensowna skoro zapytales heh

lezalem pod autem a ojcec zakrecil rozrusznikiem, a ja liczylem ze paliwo powinno poleciec

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź tak jak tu pisałem http://forum.opel24.com/topic/64114-odpala-z-samostaru-i-po-chwili-gasnie/?p=503079

A wracając do filtra paliwa to właśnie policzyłem że bez wymiany zrobiłem 90tyś km a nie wiem ile zrobił poprzednik. Oczywiście zero problemów z tym związanych.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maniek1986

no moj filtr byl plastikowy produkcji usa.

Hm czyli jednak moj test nei byl taki zly i w sumie powinno poleciec paliwo?

Gosc (dosc bystry elektryk) powiedzial ze w skrzynce wszystso jest ok z napieciem na przekazniki,

i do elektryki sie wole nei dotykac bo nie mam kompletnie o niej pojecia:) Zostawie to fachowcowi

niech sie bawi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności