Marcin.B Opublikowano 4 godziny temu Udost臋pnij Opublikowano 4 godziny temu (edytowane) Witam, Pojawi艂 si臋 u mnie problem jak w temacie Opel Meriva B 1.7 CDTI nie chce odpali膰 . Sprawdzi艂em sobie na szybko b艂臋dy i pokaza艂o si臋 takie co艣 jak w za艂膮cznikach.聽 My艣licie 偶e mog臋 sobie jako艣 to sprawdzi膰 bez wizyty u mechanika kontroluj膮c jakie艣 wtyczki , przewody itd? Je艣li tak prosi艂bym o naprowadzenie w jakich miejscach znajduj膮 si臋 owe wtyczki, przewody itd. Dodam, od d艂u偶szego czasu wy艣wietla si臋 偶贸艂ta kontrolka auta z kluczem . Nie zwraca艂em uwagi bo raz si臋 pojawia艂a raz nie. Z g贸ry dzi臋kuj臋 za pomoc Pozdrawiam Edytowane 3 godziny temu przez Marcin.B   Cytuj Odno艣nik do komentarza https://forum.opel24.com/topic/111288-silnik-nie-chce-odpali%C4%87-%F0%9F%98%92/ Udost臋pnij na innych stronach Wi臋cej opcji udost臋pniania...
Rekomendowane odpowiedzi
Do艂膮cz do dyskusji
Mo偶esz doda膰 zawarto艣膰 ju偶 teraz a zarejestrowa膰 si臋 p贸藕niej. Je艣li posiadasz ju偶 konto, zaloguj si臋 aby doda膰 zawarto艣膰 za jego pomoc膮.