Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Sonda lambda Fiat Croma 2 Alfa 159 Opel Astra Vectra Zafira Signum 55353811 • Cena • Opinie - Allegro
 

Internet ma a nie znajdzie...

Masz oryginał - Opel OE. Na sondzie widać logo GM nad NTK.

Za 220,-

 

Odnośnik do komentarza
https://forum.opel24.com/topic/111293-jaki-zamiennik-sondy/#findComment-830586
Udostępnij na innych stronach

ArKos przyjacielu, dziękuję, widziałem te aukcje, ale szczerze to znów "za tanio" mi na oryginał w I gatunku wygląda... Wiem że na rynku są też odpady, II gatnek itp... który zamiast do utylizacji ktoś przechwytuje i tak potem to trafia...

Choć chyba zaryzykuję i kupię tę...

Pytam właśnie tu na forum aby zasięgnąć opinii użytkowników którzy być może to "przepraktykowali" żebym na nowo koła nie wynajdował...

Właśnie chce ustalić czy lepiej "ten oryginał" czy może jakiś "zamiennik pietburga bosha nkt ? (choć 2 nowe pietburgi miałem i obie walnięte...:(((

 

A czy jest też druga sonda za katalizatorem do tego auta, bo nie mam już symbolu, chodzi oczywiście o Zafira B 1.8 140KM A18XER 2012 r. ... 

 

ACHA !!! I JAK SIĘ MA TEMAT EMULATORA SONDY LAMBDA ZA KATALIZATOREM są na allegro po 10-20 zł ? Czy faktycznie jest tak bez znaczenia że można dać "emulator" bo jak tak to po co płacić choćby 200 czy 300 za sonde ? 

 

 

Edytowane przez amigancik

 

Odnośnik do komentarza
https://forum.opel24.com/topic/111293-jaki-zamiennik-sondy/#findComment-830589
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.06.2026 o 21:09, ArKos napisał:

Internet ma a nie znajdzie...

Masz oryginał - Opel OE. Na sondzie widać logo GM nad NTK.

Za 220,-

 

I OTÓŻ TO! zapytałem szczerze sprzedawcę o ten "oryginał" i ... powiedział że sam by tego nie brał, bo to OE (czyli ekonomia) i że dużo lepszą są zamienniki producentów którzy się w tym specjalizują jak Delphi czy NGK... 

NO I WEŹ BĄDŹ MĄDRY i wybierz najlepsze rozwiązanie...

 

Odnośnik do komentarza
https://forum.opel24.com/topic/111293-jaki-zamiennik-sondy/#findComment-830591
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dyplomatycznie odpowiem tak:

Logo GM oznacza, że jest to wyprodukowane dla GM czyli ląduje na półce ASO.

Jako dobry przykład podam rurkę odmy z zaworkiem zwrotnym do 1,4 turbo. Na Ali w oryginalnym woreczku, z naklejką GM z hologramem, kosztuje to 8 dych. W ASO to samo kosztuje 3 stówy.

Koła zmiennych faz INA - bez logo po 5 stów. Z logo 900. A ja nie widzę różnic bo i jedne i drugie montowałem.

Nie wiem skąd postawa sprzedającego

9 godzin temu, amigancik napisał:

sam by tego nie brał, bo to OE (czyli ekonomia) i że dużo lepszą są zamienniki

Ale to tylko moje zdanie.

 

Odnośnik do komentarza
https://forum.opel24.com/topic/111293-jaki-zamiennik-sondy/#findComment-830594
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności