Skocz do zawartości

Generatory kodów do radia


ja37

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Proszę o pomoc, w jaki sposób wprowadzić kod do radia w oplu vectra 2003, w instrukcji niestety nie podają cyfr które ja mam wprowadzić, mianowicie chodzi o cyfry 7 i 9, bardzo proszę o podpowiedź

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz kod 4 cyfrowy to prawdopodobnie używasz tylko przycisków 1,2,3,4

 

Każdy z przycisków naciskasz tyle razy jaka jest wartość każdej cyfry np. masz kod 1473 to naciskasz:

1

2222

3333333

444

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedź, zweryfikowałam jeszcze raz z instrukcją i tam jest taki zapis, przy kodzie 4 cyfrowym:

przykładowy kod... 0 3 6 5

faktycznie zgodnie z Twoją podpowiedzią używam przycisków 1,2,3,4 tylko, że:

wzór podaje:

1 raz przycisk 1 - 0

4 razy przycisk 2 - 3

7 razy przycisk 3 - 6

6 razy przycisk 4 - 5

Weryfikując z podpowiedzią, będzie to wprowadzenie poszczególnymi przyciskami wartości o jedną wyżej jaka jest podana w kodzie, a nie równą wartości podanej,proszę o pomoc, czy dobrze kojarzę, dzięki bardzo...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, więc przykładowo, jeśli kod brzmi: 2 9 1 8

to przycisk 1 wciskam 3 razy przyciskiem 2 i tu właśnie 9 czy 10 spróbować? następnie przycisk 3 2 razy i przycisk 4 9 razy? najbardziej mnie interesuje ta 9ka, by właściwie wprowadzić cyfrę 9 ile razy mam kliknąć przycisk? jeśli przy 10tym klik znowu ma wejść zero, to czy 9-ka będzie jedyną cyfrą którą należy taką ilość razy zgodnie z wartością? sorry, ale nieco to skomplikowane, najwyżej jutro popróbuję, jest tam kilka szans...

 

[ Dodano: Nie Paź 19, 2008 16:45 ]

Niestety, niespodziewanie pojawił się kolejny problem, nawet nie udało mi się wprowadzić kodów, ponieważ podczas wciskania przycisku "as", nie pojawia mi się napis "code" umożliwiający wprowadzenie kodów, (zgodnie z instrukcją należy wcisnąć przycisk as i pojawia się code) jeśli ktoś orientuje się jak sobie z tym poradzić proszę o radę, zdaję sobie sprawę, że tak na sucho może być trudno, ale nim udam się do serwisu i zapłacę chcę mimo wszystko sprobować sama, zawsze to jakieś nowe doświadczenie, pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość Anonymous

pamietajcie ze niektore radia po okreslonej ilosci zle wprowadzonych kodów , blokuja sie na 5 lub 10 godzin pracy przy zapalonym zapłonie

 

a ja mam radio bez kodu ale nei mam naklejki jakiej jest firmy i mam problem ale chyba oddam do rozkodowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności